İnönü Stadı'nın yıkılışından itibaren hükümetin desteğini alarak Vodafone Arena gibi görkemli bir yapıyı hizmete sunan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş siyah-beyazlıların yeni yuvasıyla ilgili önemli bir talepte bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın toplam borç tutarı açıklandı Beşiktaş'ın toplam borç tutarı açıklandı
 İlk kez çıktıkları Vodafone Arena'nın çok güzel bir eser olduğunu belirten tecrübeli çalıştırıcı, Vodafone Arena'nın çevresiyle ilgili yeni bir proje gündeme getirdi. 
ŞENOL GÜNEŞ'İN HÜKÜMETTEN İSTEĞİ
Stadın gündemde olmasının normal olduğunu anlatan Güneş, "Boğazın incisi oldu. Yeşille deniz birleşti. Bu yapılana katkı yapmalıyız. Futboldan değil ama tesisten anlarım. Stadın etrafındaki yollar yer altına alınsa müthiş olur. Gezi ve turistik alan olur." diye konuştu.


Karşılaşmada güzel bir atmosfer olduğunu anlatan Şenol Güneş, şunları kaydetti:
"Aşk vardı. Sevginin kaybolmadığını bir kez daha gördük. Hakiki sevgi paslanmaz ortaya çıkar. Bizim olumsuzluğumuz da Olimpiyat, Başakşehir hep değiştirerek gidiyoruz. Sorunlarla boğuşuyoruz. Biz de Vodafone Arena'ya ilk kez çıkıyoruz. Bize de avantaj yok. Gürültünün etkisinden bazen sahaya sesimizi duyuramadık. Tribüne, soyunma odasına, oturma düzenine kamptan buraya gelmeye daha alışamadık. Sahasına ve düzenine sahip olan şampiyon Beşiktaş'ın geleceğinin daha aydınlık olacağını düşünüyorum."

KAYNAK:SPORX