Aras Özbiliz'in müthiş hareketleri

 Beşiktaş'ın Spartak Moskova'dan kadrosuna kattığı Aras Özbiliz'in müthiş performansı...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mansız26
Mansız26 - 3 yıl Önce

hırslı adam.. hayırlı olsun BESIKTAS IMA

kartal
kartal - 3 yıl Önce

hani müthiş hareketler göremedik.

Alper
Alper - 3 yıl Önce

Yahu arkadaslar, siz kafayi mi yediniz? Ermeni diye istemediginiz adam Istanbul Bakirkoylu bir cocuk bizim canimiz,topragimizin cocugu.Ayrica Carsi'nin lideri, Alen Markaryan da Ermeni degil mi,onu sevmiyor musunuz?Sacmalamayin, irkcilik beyinsizlere kalsin,Besiktas'a bulastirmayin !

IRKÇI KİMDİR ?
IRKÇI KİMDİR ? - 3 yıl Önce

IRKÇI KİMDİR ? Biz, Doğu'ya yada Ermenistan'a rahatça gidemiyorsak, bu yetmezmiş gibi söz konusu bölgelerdeki kişiler, kendileri soykırım yaptığı halde bize iftira atıp pişkinlikle bizim yaşadığımız topraklara geliyorsa ve göz dikiyorsa, ırkçı kimdir, bizim davamız vatan sevgisi, vatan müdafası, Allah'ın dostlarını sevip, düşmanlarına düşmanlık etmedikçe Allah'a iman etmiş olmazsınız, Mücadele 22, dinimizde hakikatin yanında olmayanın hiçbir ibadeti, hayır ve hasenatı, Allah katında kabul olmaz.

Yönetim İstifa
Yönetim İstifa - 3 yıl Önce

Böylelerinin burnunu kaldırıp baştacı ederek kulübümüzü kirletenleri istifaya davet ediyoruz, dolandırıcı İranlı Reza Zarrab, taraftara sus işareti yapan Alevi Olcay, son olarak Ermeni Aras, böyleleri bırakın formamızı görmeyi, Beşiktaşlıyım demeye bile utanmalılar.

isimsiz
isimsiz @Yönetim İstifa - 3 yıl Önce

aptal herif

RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 3 yıl Önce

Nereden çıktı bu transfer ya?
5 Para etmez ve gereksiz bir transfer