'Ankara Ve İzmir'e Sıcak Bakılmıyor'

Kayseri Erciyesspor maçındaki olumsuz şartlar nedeniyle, maçlarını tekrar Kasımpaşa'da oynamayı düşünen siyah beyazlı ekib natifStat arayışlarınıda sürdürüyor...

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş'lı futbolcular Olimpiyat Stad'nın olumsuz iklim şartlarından dolayı teknik heyete iç saha maçlarını Olimpiyat Stad'nda oynamak istemediklerini dile getirdiler.


Olimpiyat Stad'nda Doğu Tribününün bakım çalışmasından dolayı tamamen boş olması,Beşiktaş'lı futbolcular maç esnasındaambiansını ve atmosferini olumsuz yönde etkilendiklerini teknik heyete bildirdiler.


İstanbul Emniyet Müdürlüğünün,Bursa maçını Olimpiyat Stad'nda oynanmasına izin vermemesinden dolayı,Beşiktaş yönetimi yeni stat arayışlarına geçti.


Beşiktaş yönetiminin bir bölümü Kasımpaşa'da oynamaya sıcak bakarken,son aylarda Kasımpaşa Kulübü ile yaşanan sıkıntılardan dolayı camianın tepkisinden korkuluyor.


Beşiktaş yönetimi natif olarak, Sakarya,Gebze,İzmit gibi İstanbul'a yakın şehirlerde ki stadlarda incelemelerde bulanmaya başladı.


Ankara ve İzmir'de bulunan stadlarda oynamayı kesinlikle düşünmeyen Beşiktaş,Ankara ve İzmir'den gelen dernekler aracılığıyla davetleri nazik bir şekilde reddetti.Kombine kart sahiplerinin mağdur olmasını istemeyen siyah beyazlı kulüp İstanbul içi ve yakın şehirlerdeki stat arayışlarına devam ediyor.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@