Amerika Yolunda! O Takım...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen ve siyah beyazlı ekip ile yollarını ayıran Jermaine Jones'un yeni takımı yavaş yavaş belli oluyor.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Geçtiğimiz sezon Ocak ayı transfer döneminde Schalke 04'ten Spor TotoSüper Lig ekibi Beşiktaş'a kiralık olaran gelen Jermaine Jones'un yeni takımı yavaş yavaş netlik kazanıyor.

Beşiktaş ile olan kiralık sözleşmesi sona eren ve siyah beyazlı ekipile yollarını ayıracağını daha önceden ifade eden Jermaine Jones içinMLS ekiplerinden Sporting Kansas City menajeri Vermes, ilginçitiraflarda bulundu.

Kulübünün transfer gelişmeleri ve hamleleri hakkında açıklamalardabulunan Vermes, 32 yaşındaki deneyimli oyuncunun kendilerinin transferlistesinde olmadığını söylese de ligdeki diğer takımların Jermaine Jonesile yakından ilgilendiğini açıkladı.

Vermes'in açıklamaları şu şekilde;"Hiçbir amaç doğrultusunda Jermaine Jones ile konuşmadım. Ligimizinkendisi ile yakından ilgilendiğii biliyorum ve biz de diğer takımlargibi bu dedikoduların ortasında kalıyoruz. Ancak şu an için hiçbir şey100'de 100 değil. Takibimizde olacak bir oyuncu ama 'tam olarakaradığımız adam bu' diyerek aldığımız bir karar yok. Tüm bunlarınyanısıra bir de draft sıramızı göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Şu aniçin ilk sıradan oyuncu alma hakkı Toronto'da. Eğer milli bir oyunculigimize geri dönmek isterse, Toronto takas etmeyi düşünmediği süreceilk olarak onların imza attırma hakkı bulunuyor ve ilk olarak onlargörüşecek."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@