Albayrak, amatör branşların bir kısmının kapatılması önerisini getirdi. Buna şiddetle karşı çıkan Karacan,"Tasarruf istiyorsanız önce gideri fazla olan, size bağlı BJK TV'den başlayın" yanıtını verdi

Beşiktaş'ta üst üste gelen kötü sonuçların ardından teknik heyet, futbolcular ve yönetime karşı çatlak sesler yükselmeye başlarken kulübün mali durumu bir başka krize neden oldu. Amatör şubelerden sorumlu yönetici Erdal Karacan, yönetim kurulu toplantısında sporcuların ve teknik heyetlerin ödenemeyen alacaklarını gündeme getirerek bu soruna çözüm bulunmasını istedi. Bunun üzerine Basın sözcüsü Metin Albayrak, "Amatör şubelerin bir kısımı kapatalım" teklifini getirdi. 

 

ORMAN DEVREYE GİRDİ


Ancak Erdal Karacan'ın bu teklife tepkisi çok sert oldu. Karacan, "Burası Beşiktaş, sadece futbol olmaz. Bir sıkıntı anında hemen amatör şubeleri gündeme getiriyorsunuz. Tasarruf istiyorsanız, önce gideri çok fazla olan size bağlı BJK TV'dan başlayın" cevabını verince tartışma büyüdü. Bunun üzerine devreye giren Başkan Fikret Orman, tartışmanın daha da alevlenmesini önledi. Ancak, yönetim kurulu toplantısı çözüme yönelik bir karar alınamadan noktalandı. 

 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Stefano Denswil için pusuda Beşiktaş, Stefano Denswil için pusuda

SABAH/FATİH DOĞAN