Beşiktaş'ın listesindeki Rhodolfo için Gremio başkanından Beşiktaş açıklaması geldi.

Brezilya basınının "Rhodolfo, Beşiktaş ile anlaştı" şeklinde duyurduğu haberin ardından, Gremio Başkanı Romildo Bolzan'dan açıklama geldi.

Bolzan, görüşmeleri inkar etmezken, ellerine henüz resmi bir belge ulaşmadığını belirtti ve, "Rhodolfo ile ilgili Beşiktaş'ın araştırmalarını takip ediyoruz. Ancak elimize şu anda resmi bir belge henüz ulaşmadı" ifadelerini kullandı.

"AMACIMIZ ONUNLA DEVAM ETMEK"

Gremio Başkanı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda da, "Rhodolfo'yu hiçbir zaman satılık listesine koymadık. Türkiye'den araştırmalar oldu, ancak bir süre sonra durdu. Şu anda tekrar bir teklif yapacaklar mı, bekliyoruz. Gremio Brezilya futbolunun en iyi iki stoperi olan, Rhodolfo ve Geromel'e sahip. Bizim amacımız onlarla devam etmek" şeklinde yorum yapmıştı.

 

GÜNEŞ 3 STOPERİ AÇIKLAMIŞTI

 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli... Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli...

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, transfer listelerindeki 3 stoperin, Rhodolfo, Douglas (Dnipro) ve Douglas (Lokomotif Moskova) olduğunu açıklamıştı.

2015 yılı içerisinde 10 maça çıkan ve 893 dakika sahada kalan Rhodolfo, daha önce Sao Paulo ve Atletico Paranaense formaları giydi.