Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı.

"GALATASARAYLI FUTBOLCULARI SANDALYEYE BAĞLAYIP, 'UTANMANIZ VARSA, ATIBA'YI İZLEYİP UTANIN' DİYECEKSİN"

Zirvedeysen herkes sana laf söyler. Şenol Güneş, Beşiktaş'la anlaştığı gün, 'Beşiktaş çok iyi iş yaptı' dedim. Bakıyorsun abi Beşiktaş'ta hakikaten bugün oyuncular 3 gömlek üzerine çıktı. 34 yaşındaki Atiba, 90+3'te rakibinden daha fazla yükselip kafa vuruyor. Maç boyunca da bir tane hata yapmadan oynuyor. Bunlar önemli işler. Atiba kaç para alıyor, 1 milyon Euro... Sneijder, Galatasaray'dan 5.5 milyon Euro alıyor. Bu Galatasaraylı futbolcuları toplayıp sandalyeye bağlayacaksın ve o Beşiktaş maçını seyrettireceksin. Diyeceksin bu Atiba 'sizin aldığınız paranın yarısını alıyor, seyredin ve mercimek kadar utanma duygunuz varsa utanın'.

"TRABZON-BEŞİKTAŞ MAÇINDA EKRAN BAŞINDAN KALKAMADIM"

Altaylı, nefesleri kesen Trabzonspor-Beşiktaş maçı için övgü dolu ifadeler kullandı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in maç yerine bir televizyon yarışmasına katılmasını eleştiren Altaylı, "Bu yaptığı Türk milletine karşı bir hakarettir" ifadesini kullandı: "İngiltere ligi maçlarını aratmayan bir maçtı. Hırs, taktik olarak müthişti. Takımının yenilmesine tahammülü olmayan Trabzon seyircisi bile iki takımı da alkışladı. Gollerin hepsi güzeldi. Trabzon'un iki golü de muazzamdı. Bir an bile çay içmeye, tuvalete gitmeye kalkamadım ekran başından. 90+3'e kadar kimsenin tempoyu düşürmediği, çirkinlik yapmadığı bir maç.

Gözden kaçırmayın

Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da

Kaynak: HaberTürk