Ricardo Quaresma'nın eski takım arkadaşı Hugo Almeida, vatandaşının Beşiktaş'a geri dönmesi konusundaki görüşlerini açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu Beşiktaş'ın anlaştığı Weghorst'un sözleşme detayları belli oldu
Hugo Almeida, eski takım arkadaşı Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'a transfer olmasının şokunu yaşıyor. Portekiz'de bir televizyon kanalına Rusya'dan canlı bağlantı yapan Almeida, 2010-12 arası dönemde siyah-beyazlı formayı birlikte giydiği vatandaşının tekrar Türkiye'ye dönüşüne şaşırdığını söyledi.
Futbol hayatını Rus Anzhi takımında sürdüren Almeida şunları söyledi: "Bu hiç ummadığım bir gelişme oldu. Quaresma'nın Beşiktaş'a dönmesini beklemezdim. Türkiye olsa bile bu takımın Beşiktaş olacağını hiç düşünmezdim. Çünkü takımdan ayrı çalıştırılması nedeniyle oradaki insanlara biraz kırgın ayrılmıştı".
31 yaşındaki forvet şöyle devam etti: "Ancak kendisi için sevinçliyim. Bir zamanlar çok mutlu olduğu ve kendisine çok değer verilen bir yere gitti. Kendisini büyük kalabalıklar karşıladı. Orada hala onu çok seven insanlar var. Bu yüzden tekrar başarılı olabilir".    
 
MİLLİYET