"Gracias Xabi" (Teşekkürler Xabi) başlıkları ile kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya teşşekkür edildi. Bild ve Süddeutsche Zeitung'un başlıklarında "Şanslı kura" denildi

***

Alman basını, Bayern Münih'in Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda Beşiktaş ile eşleşmesini mutlulukla karşıladı.

***

Bild Gazetesi, "Daha kolay olamazdı... Şanslı kura ! Bayern, Beşiktaş ile eşleşti" başlıklarını kullanırken "Bayern, Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda Beşiktaş ile eşleşti; Barcelona ve Manchester City gibi dev rakiplerden kurtuldu" yorumuna yer verdi.

***

Süddeutsche Zeitung, "Şanslı kura... Bayern’e Beşiktaş çıktı" ve Sportbild "Gracias Xabi ! Bayern-Beşiktaş, Real Madrid-PSG" başlıklarını kullandı. Gazetelerdeki "Gracias Xabi" başlıklarıyla kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya ana dili İspanyolca teşekkür edildi.

***

Süddeutsche'nin internet sitesinde kura canlı yayınında "Katar'dan gel. Geçen yılki Barcelona travmasını (4-0, 1-6) atlatmak için 400 milyon Euro harcayıp Neymar ve Mbappe'yi al. Grupta Bayern Münih'i geç. Ve gidip 1/16 turunda Real Madrid'i çek, Bayern'e de Beşiktaş çıksın. Kader!" ifadeleri kullanıldı.

***

Kaynak: Ntvspor