Alman Basını Yazdı! Akıl Almaz Olaylar!

Türk basınında çıkan Gökhan Töre'nin Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çektiği iddiası, Almanya'da da geniş yankı buldu. Alman basını iddiaları manşetlere taşıdı.

GÜNDEM 06.06.2014 - 17:52 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Bild gazetesinde yer alan habere göre tartışma bir gece kulübünde başladı. Oradan otel odasına taşındı.

 
Bild'iniddiasına göre, 15 Ekim 2013'te Türkiye ile Hollanda arasındaİstanbul'da oynanan maç sonrası oda arkadaşı olan Hakan Çalhanoğlu veÖmer Toprak, bir arkadaşlarıyla gece kulübüne gitti.
 

BurayaGökhan Töre ve bir arkadaşı da geldi. Töre'nin arkadaşıyla Toprak'ınarkadaşı arasında kavga çıktı. Sorun yatıştırıldıktan sonra Çalhanoğlu,Toprak ve arkadaşı otele gitti. Üç arkadaş odaya çıktılar.
 

Kısasüre sonra Töre ve arkadaşı da otele ulaştı. Toprak ve Çalhanoğlu'nunodasının kapısına dayandılar ama kapıyı açtıramadılar. İkili aşağı inipotel yetkililerinden odanın anahtarını temin etti. Töre'nin arkadaşı,odaya girdikten sonra silah çekip Toprak ve Çalhanoğlu'na yöneltti.

 
Buhabere Hamburger Morgenpost da yer verdi. Gazeteye göreTürkiye-Hollanda maçından sonra otel odasında Gökhan Töre, ÖmerToprak'ın ağzına, Hakan Çalhanoğlu'nun dizine silah tuttu.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@