Ali Nabi İtalyanlara konuştu

Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi, İtalyan sitesi Calciomercato'ya çarpıcı açıklamalar yaptı.

FUTBOL 08.11.2017 - 12:18 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Londra'da düzenlenen WyScout forumu sonrası soruları yanıtlayan Naibi; Oğuzhan, Cenk Tosun, Talisca, Fellaini ve Lichtsteiner'la ilgili soruları yanıtlayarak Siyah-beyazlı kulübün yeni transfer stratejisine dair ipuçları verdi.

***

İşte Naibi'nin açıklamaları:

-Fellaini transferi-

"Fellaini'yle ilgili iddialar kardeşinin ve menajerinin İstanbul'a gelmesinden kaynaklanıyor. Dürüst olmak gerekirse şu anda ne Manchester United'la ne de Fellaini'yle bir görüşmemiz yok."

***

-Oğuzhan'a Inter ve Milan'ın ilgisinin olduğunu biliyorum-

"Oğuzhan Özyakup'a Inter ve Milan'ın ilgisi olduğunu biliyorum. Ancak asla resmi bir teklif ya da talep almadık. Oğuzhan bizim kaptanımız, bizim için çok önemli bir oyuncu. Bizimle kalmasını istiyoruz. Birçok takım tarafından takip ediliyor. Eğer bize resmi teklif yapılırsa o zaman düşünürüz."

***

-Talisca'yı takımda tutmak istiyoruz-

"Talisca kiralık oyuncumuz ve bu sezon son yılı. Onu takımda tutmak istiyoruz. Benfica'yla anlaşmanın yollarını arıyoruz."

***

-Cenk'i satmayacağız-

"Cenk Tosun ise harika işler yapıyor ve takımın çok önemli bir oyuncusu. Premier Lig'den ilgi olduğu doğru, ancak onu satmayacağız."

***

-Lichtsteiner transferi-

"Transfer döneminin son günlerinde Juventus'tan Lichtsteiner'la ilgilendik. Ancak artık ilgilenmiyoruz. Şampiyonlar Ligi listesine alınmadığı için mutsuz olduğunu biliyoruz ancak şu anda bir görüşmemiz yok."

***

Kaynak: Cnn Türk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@