Ali Ece'den Toroğlu'na bir salvo daha!

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile 1-1 berabere kalarak gruptan lider çıkmasının ardından Tivibuspor ekranlarında yorum yapan Ali Ece, Erman Toroğlu'na flaş bir göndermede bulundu. 

GÜNDEM 22.11.2017 - 03:52 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile 1-1 berabere kalarak gruptan lider olarak çıkmayı garantiledi. Sezonun başlarında A Spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun siyah beyazlılar hakkında, "Bu takımdan Şampiyonlar Ligi'nde bir halt olmaz. Çünkü orta sahası yok." yorumuna Ali Ece'den gönderme geldi. Daha önce Erman Toroğlu'nun Oğuzhan hakkında söylediklerine sert tepki gösteren Ali Ece, bu kez de Toroğlu'nun Beşiktaş ile alakalı Şampiyonlar Ligi yorumuna gönderme yaptı.

***

Ali Ece'nin yorumları şu şekilde:

"CENK TOSUN TEREYAĞI'NDAN KIL ÇEKER GİBİ."

Cenk'in için kramponundan Kartal çıkardı diyebiliriz. Hava topunda iki rakip arasından yükseliyorsun ve topu alıyorsun. Bir de burada Cenk Tosun çizgiye ezbere gitmedi. Topu sadece saklamak için değil. Topu kaybetmeden nasıl arkadaşıma kazandırırım diye düşündü. Çok hızlı düşündü ve dribblingler ile resmen şiir yazdı. Gerçekten ayağının dışıyla birden topu Talisca'ya çıkarması büyük iş. Ofsayta düşürmeden, rakipten 3 futbolcu var, onlara değdirmeden çıkardı topu. Tereyağından kıl çeker gibi veya lüfer'i iyi pişirince ortadan kılçığı tak diye çıkarırsın ya aynen öyle yaptı Cenk Tosun. 

***

"BİRAZ FUTBOL BİLGİSİNİ GELİŞTİRSİN?"

Yemek muhabbeti yapmışken, Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde fark yer, rezil olur diyen ne yiyor, ne içiyor acaba şu anda? Ona da selamlar. Maç izlerse biraz futbol bilgisini ve yorumculuğunu geliştirir belki. Cenk Tosun'u izleyip de öğrensin. Önce maç izlemesi lazım ama."

***

Kaynak: Futbol Arena

Gelişmelerden Haberdar Olun

@