Ali Ece: Oynanmasa olmaz mıydı?

Şehitlerimizin ardından maçların ertelenmemesine inanmak istemedim. Futbolun hiçbir öneminin kalmadığı acı bir gün. Sahaya çıkmak zorunda kaldıkları için tüm futbolcuları, antrenörleri kutlarım; ben de izlemek ve yazmak istemiyorum ama maç oynanınca

GÜNDEM 29.02.2020 - 09:01 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Sergen Yalçın göreve geldiğinden beri olduğu gibi yoğun presle başladı. Trabzon maçında bıraktığı yerden devam etti Beşiktaş: Presle rakibi bozdu, hücum sürekliliği sağladı, pozisyonlara girdi, golleri kaçırınca rakibin ilk net pozisyonunda golü kalesinde gördü. Gökhan arka direkte kafaya çıkamadı ama Fernandes ile Gökhan’ın sol açık-sağ bek kademesinde bile olsa hava topunda eşleşmesi başlı başına büyük risk değil mi zaten? Kalede Beşiktaş seviyesinde bir kaleci olsaydı elini uzatabilirdi o pozisyonda! Beşiktaş’ın her maç minimum 2 gol atması gerekiyor, bunun için de en az 10 pozisyona girmesi gerekiyordu. Gereğini yaptı.

Gecenin sorusu

Bu kadar acı bir olay yaşanmışken, şehitlerin aileleri düşünülerek ligler ertelenemez miydi?

Maçın starı

Böyle bir günde sahada mücadele eden herkes aynı derecede değerlidir.

Maçın olayı

Bu kadar acı dolu bir günde sahaya çıkmak zorunda kalanların vakur duruşları, had safhada saygılı tavırları, tutumları.

Kısa mesaj

Şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına sonsuz sabırlar dilerim. Başımız sağolsun, herhangi bir futbol maçı onların tırnağından daha değerli değil! (Ali Ece / Fanatik)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@