Ali Ece: Llajiç yetenek ziyafeti

Ligimizin ortalama maç temposunun üstünde gayet zevkli bir ilk yarı izledik. İlk 45’te Rizespor daha çok şut, Beşiktaş daha çok gol attı. Beşiktaş’ın gollerini atan Vida ve Llajiç ilk yarıda iki Rizespor mutlak gol pozisyonunun gole dönüşmesini engel

GÜNDEM 09.04.2019 - 10:20 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

İlk 45’te Rizespor daha çok şut, Beşiktaş daha çok gol attı. Beşiktaş’ın gollerini atan Vida ve Llajiç ilk yarıda iki Rizespor mutlak gol pozisyonunun gole dönüşmesini engelleyen isimler de oldular. Llajiç’in ayak içi süper falsolu plasesi ekstra estetik bir goldü. Ancak Lens ve Caner ilk yarıda sahanın en kötüleri oldukları ve Beşiktaş takım savunması Rizespor pas oyununa karşı yeteri kadar direnç gösteremediği için Beşiktaş rakibine sürekli pozisyon vermeye devam ederken ligin iyi golcülerinden Vedat Muriç devre sonundaki fırsatı çok iyi değerlendirdi. Ancak 2. yarıda pozisyon değerlendirme dalında Beşiktaş adeta rekor kırdı! Güven’in hat-trick’i, Llajiç’in teknik ziyafetini daha da lezzetli hale getiren müthiş bir sos tadında oldu.

Gecenin sorusu

Adriano ayrılacak ve Caner ilk yarıdaki hatalarına devam edecekse Beşiktaş’ın genç sol bek Rıdvan’ı daha çok denemesi ve transferde bir sol bek daha alması gerekmez mi?

Maçın starı

Talisca ekstrem bir şut yeteneğine sahip lakin satın alma fiyatına göre Llajiç’in performansı da ekstrem kalitedeydi.

Maçın olayı

Şenol Gün

Gelişmelerden Haberdar Olun

@