Ahmet Nur Çebi Fırtınası!

Beşiktaş Yönetimi'ndeki yeni yapılanmayla Ümraniye'nin bir numarası haline gelen İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, transferde devreye giriyor! Çebi'nin, takımdaki geleceği netlik kazanmayan Gökhan'ın bonservisi için Rubin Kazan'la bizzat görüşeceği bildirildi

FUTBOL 13.06.2014 - 09:21 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Ahmet Nur Çebi Fırtınası!
Yönetimdeki bayrak değişimi sonrası Ümraniye’nin tek patronu halinegelecek olan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, yeni görevine bomba gibibaşlamaya hazırlanıyor. Ahmet Kavalcı’nın Futbol A Takımı’ndakigörevinden alınıp bu makamın kendisine bağlanmasının ardındançalışmalarına başlayan deneyimli yöneticinin, transfer konusunda BaşkanFikret Orman’dan yetki alacağı bildirildi. İlk etapta Gökhan Törekonusunu çözmeyi amaçlayan Çebi’nin, genç yıldızın kulübü Rubin Kazan’labizzat görüşeceği bildirildi. Sezon başında 7.5 milyon Euro’luk (22milyon TL) opsiyon bedeliyle kiralanan 22 yaşındaki orta alan için Rusya’ya gidecek olan Çebi’nin, bu futbolcununbonservisini almayı arzuladığı bildirildi. Çebi’nin Olcan Adın transferiiçin de yoğun mesai yaptığı öğrenildi.Resmen işbaşı yapamadıÖte yandan dün yönetim toplantısında yeni görevine atanması beklenenAhmet Nur Çebi, resmen işbaşı yapamadı. Çebi’nin, Futbol A.Ş.yönetiminde yer almadığı için futbol şubesi sorumlusu olarak atanamadığıöğrenildi. Öncelikle Futbol A.Ş.’de kongre yapılması ve Çebi’nin üyeolarak seçilmesi gerektiği ifade edildi. Çebi’nin yeni görevinde MetinAlbayrak ile Tuğrul Yenidoğan’ı da yardımcı olarak istediği, BerkHacıgüzeller’in ise mali işlerden sorumlu yönetici olmasını talep ettiğiortaya çıktı. Ancak bugüne dek imza yetkisi bulunan herhangi birkonumda bulunmadığı için Çebi’nin bu taleplerine diğer yöneticilerinmuhalefet ettiği bildirildi. Yeni görev dağılımı önümüzdeki haftayapılacak.Öğrencilerle buluştuSiyah-Beyazlılar’ın İkinci Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet NurÇebi, dün Anafen Eğitim Kurumları’nda eğitim gören Beşiktaşlıöğrencilerle buluştu. Akaretler’deki kulüp binasında öğrencileri konukeden ve takımla ilgili soruları yanıtlayan Çebi, görüşmenin sonundaminiklere forma hediye etti.


Özen’in istifası cebindeFutbol Şubesi’nin yönetiminin İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’yebağlanmasının ardından Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in büyükrahatsızlık duyduğu öğrenildi. Ahmet Kavalcı’yla koordineli bir dönemigeride bırakan Özen’in, Çebi’yle yönetimsel olarak sorun yaşadığı veBeşiktaş’taki görevinden ayrılabileceği konuşuluyor.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@