Ahmet Dursun'dan flaş tweetler!

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, Galatasaray-Atletico Madrid maçının devre arasında attığı tweetlerle şaşırttı.

GÜNDEM 16.09.2015 - 08:28 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, Galatasaray-Atletico Madrid maçının devre arasında sarı-kırmızılı taraftarı kızdıracak tweetler attı.
Ahmet Dursun, Galatasaray'ın Atletico Madrid karşısında 2-0 geride kapattığı ilk yarının ardından kendi Twitter hesabından, "Bir Beşiktaşlı olarak! Artık yeter! Galatasaray, Avrupa kupalarında ülke puanımızı düşürmekten başka bir şey yapmıyor!" diye yazdıktan sonra tweetlerine devam etti.

Ahmet Dursun devam eden tweetlerinde "Bir Türk vatandaşı olarak bugün Galatasaraylıyım, yarın Trabzonspor oynasa Trabzonsporluyum, Galatasaray'ın son senelerde nasıl şampiyon olduğunu herkes iyi biliyor", "Galatasaraylı arkadaşlar geçen sezonki maçların sonuçlarını yazdırtmayın bana, biz bari bir kere 8 yedik, sizin gibi her maçta 4-5-6 yemedik" ve "İçeride dışarıda Dortmund, Arsenal'den 4 yerken iyiydi değil mi" diye yazdı.Gelişmelerden Haberdar Olun

@