Ahmet Çakar: Fenerbahçe'nin emeği yoktur!!

Beyaz TV yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı derbiyi çarpıcı ifadelerle yorumladı!

GÜNDEM 24.09.2017 - 02:45 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

İşte o sözler!

Savaşları silah baronları, hastalıkları ise ilaç şirketleri çıkartılıyor. Bu akşam vahşi kapitalizm için baronlar Ali Palabıyık vesilesiyle Fenerbahçe galip getirilmiştir. Bugün Beşiktaş kazansaydı, Fenerbahçe bitmişti bu böyle olmasın diye bazı güçler devreye girdi. Üst akıl emriyle Ali Palabıyık vasıtasıyla Fenerbahçe'ye maç kazandırtılmıştır.

***

Fenerbahçe'nin emeği yoktur...

Quaresma, sahadaki oyuna kurban olmuştur, üst akılın baronların işini kolaylaştırmıştır. Yani malesef Quaresma üst akılın ekmeğine yağ sürmüştür! Şenol Güneş, 50 yıldır futbolun içinde ve penaltı ile beraber hoca senaryoyu gördü ve tepkisini gösterdi. Aziz Yıldırım 2015 yılında bu zemini hazırladı ve bugünü getirdi. Medel'in pozisyonuna penaltı vermem. Bu akşam Beşiktaş hakemle yenilmiştir. Fenerbahçe'nin emeği yoktur.

***

Mahmut Uslu'nun küstah açıklamalarına...

Türk futbol tarihinin en kötü açıklaması, bir idareci bu kadar itici ve ahlaksız budum. Bilerek insanları tahrik ediyor. Sen utanmıyor musun? Sen birisine, çapkın dersen, sana, 'Sanane Mahmut Efendi yakınınlamıyım' demezler mi? Fikret Orman'ı çok eleştirdim. Sen değil kralı Orman'a hrsız diyemez. Caner konusunda hakısızsın. Sen değil 20 tane Mahmut Uslu gelse Caner'in sol baş parmağı etmez. Utanmalısın! Yarın Fikret Orman senin Kazakistan ilişkilerinden bahsederse ne yapacaksın? Bekar adamdır. Beni ilgilendirmez. Sen kulüp başkanına hırsız imajı yaratamazsın. Yarından itibaren adın Kazak Mahmut olacak... Bir daha söylüyorum: Bundan sonra Caner gibi gençlerin özel hayatlarını deşifre edersen seni pişman ederim!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@