Beşiktaş'ın yeni stadyumu ile ilgili çalışmalar devam ederken, tartışmalar da devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar

Beşiktaş'ın yeni stadyumu ile ilgili çalışmalar devam ederken, tartışmalar da devam ediyor.

BeşiktaşBaşkanı Fikret Orman dün Lig Radyo'da yayınlanan Erdem Ulus'un programıBeşiktaş Saati programına konuk olarak Beşiktaş gündem ile ilgilikonuşmuştu. Orman yaptığı bir açıklamalarda stadyumu söz verdikleri gibiAğustos ayında bitirmeye çalışacaklarını ve bitireceklerini söyledi.

AncakFikret Orman'ın bu açıklamalarına rağmen Beşiktaş camiasının bustadyumun söylendiği gibi Ağustos ayında bitirilmeyeceğini düşünüyor.Yeni yapılacak stadyumun ağustos ayında yetişmeyeceğine inanılıyor. Dahatemeli atılmamış stadyumun bir daha ki sezon başına yetişeceğinidüşünmeyen camia, sezonun devre arasına bile yetişse başarı olacağınıdüşünüyor.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün yaptığı açıklamadaekibi ile birlikte stadyumun en erken ve en iyi şekilde tamamlamalarıiçin uğraştıklarını söylemişti. Öte yandan Fikret Orman kendisineyapılan bu eleştirilere de bugün Beşiktaş Saati programında stadyumkonusunda kendisini eleştirenlere, eleştirmek yerine daha iyi nasılyapabiliriz diye düşünmelerini önermişti.