Adım adım yuvaya...

Beşiktaş, yenilenen stadı Vodafone Arena'ya geri dönmek için artık gün sayıyor... Kaba inşaatın tamamlandığı 41 bin 903 kişilik dev spor kompleksinde, çatı kaplama ve zemin döşeme işlemlerinde önemli mesafe kat edildiği öğrenildi.

GÜNDEM 27.02.2016 - 07:15 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Siyah-Beyazlı camianın tamamlanmasını heyecanla beklediği Vodafone Arena’daki çalışmalarda artık sona gelindi. 
Kaba inşaatı ve iç bölümünün yapımı tamamlanan 41 bin 903 kişilik dev spor kompleksinde çatının mebran kaplama işleminde büyük aşama kaydedildiği öğrenilirken Mart ayı ortasına kadar stadın üstündeki çalışmaların tamamlanacağı bildirildi. Arena’daki koltuk montajında da son bölüme gelindiği; sahadaki döşeme işlemlerinin de tüm hızıyla sürdüğü açıklandı. 

Dün Vodafone Arena’nın Facebook’taki resmi hesabından, ‘Hasret bitiyor’ başlığıyla yapılan fotoğraf paylaşımında özellikle zemindeki çalışmalarda büyük aşama kaydedildiğinin bilgisi verildi.

Yönetimin hedefi belli!

Tamamlandığında Türkiye’nin ilk akıllı stadı olma özelliğini elinde bulunduracak olan Vodafone Arena’daki çalışmaların Mart ayı sonuna kadar bitmesi bekleniyor. Bütün planlarını şampiyonluk turunu Vodafone Arena’da atmak üzerine yapan Siyah-Beyazlılar, bu hayallerini gerçekleştirebilmek için yoğun çaba sarf ediyor.


FANATİK