Beşiktaşımızda kiralık olarak forma giyen ve özellikle ikimci yarıda gösterdiği performansla dikkatlerini üzerine çeken futbolcumuz Adem Ljajic'in satın alma opsiyonu ile ilgili Torino kulübüyle görüşmelere başlanıyor.

Özellikle sezonun ikinci yarısında müthiş bir performans ortaya koyan Adem Ljajic için yönetim kurulumuz kesin kararını verdi. Kulüpte yaşanan nakit akışındaki sıkıntıya rağmen Beşiktaş, Ljajic’in 6.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanacak. Yönetim, ekonomik engelleri ise taksitli ödeme planıyla aşmayı hedefliyor. Uzun vadeli bir ödeme şekliyle yükü azaltmayı düşünen Beşiktaş’ta, Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan oluşan transfer komitesinin önümüzdeki günlerde İtalya’ya gideceği öğrenildi.

Adem Ljajic kararını verdi

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael 5 soruna çare arıyor Valerien Ismael 5 soruna çare arıyor

Bu ikili, Ljajic’in bonservisini elinde bulunduran Torino kulübünün yetkileriyle masaya oturacak ve 6.5 milyon Euro’nun peşin ödenmemesi için İtalyanları ikna etmeye çalışacak. Beşiktaş’ın elini en çok güçlendiren nokta ise Adem Ljajic’in İstanbul’da kalmak ve uzun yıllar Siyah-Beyazlı formayı giymek istemesi.