Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında ezeli rakibi Galatasaray'a deplasmanda 2-0 kaybetti. Bu maçın ardından BJK TV'de maç sonunda Analiz programında Muhammed Tapan izleyicilerle buluştu.

Gözden kaçırmayın

Ersin'e çıkış maddeli 4 yıllık yeni sözleşme Ersin'e çıkış maddeli 4 yıllık yeni sözleşme

Galatasaray'ın hakem draması vardı. Saha içine ineceksek... Bülent Yıldırım denilen zat, Beşiktaş'ı ince ince doğradı. Bütün ikili mücadelelerde Beşiktaş aleyhine faul verdi. Sen futbolculardan rol çalma. Adam gibi maçını yönet. Her işin içindesin. Beşiktaş kötü oynadı. Evet ilk yarı hiç yoktu. Hakem maçın önüne geçti. Sabaha kadar oyna, bu kadroyla yenme şansın yok.
 
"Mirin gibi yumuşak bir stoper görmedim"
 
Mirin sanki ayakkabıyla halı sahada maç oynuyor. Sana birisi Beşiktaş'ı anlatmadı mı? Her yenilen golde refakatçisin. Adam bir kere yere düşmedi. Vida'nın anası ağladı orada. Beşiktaş takımının stoperi böyle olmamalı. Rakip stoperler öyle miydi? Ben böyle yumuşak bir stoper görmedim.
 
Albayrak'a eleştiri: "Anlat içinde dert olmasın"
 
Abdürrahim Albayrak da maç sonrası konuşmuş. Canım benim, "Hakem iyi maç yönetti" demiş. Albayrak'ı tanırım. Dilinde sürekli ben konuşmayacağım diyor. Söyle gitsin dilinin altında ne varsa. Ne dersin varsa anlat, söyle yahu. Senin bildiğin bizim bilmediğimiz ne var? Anlat. İçine dert olmasın. Biz de bilelim."
 
Ajansspor