Ada Kampına Gelecek

Fulham'lı Mitroglou için gaza basan Beşiktaş, Yunan yıldızla ön protokol imzaladı! 26 yaşındaki futbolcuyu İngiltere kampına getirmeyi planlayan Kartal, oyuncunun kulübüyle yakın zaman içinde resmi imzaları atacak!

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Portekizli golcü Hugo Almeida’yla yollarını ayıran Beşiktaş, bu bölgeiçin uzun süredir gündeminde bulunan Fulham’lı golcü KonstantinosMitroglou konusunda mutlu sona ulaştı. İlk etapta İngiliz ekibinin Yunangolcü için 8 milyon Euro’luk (yaklaşık 24 milyon TL) bonservis bedelibelirlemesinin ardından kiralama kartını devreye sokan ancak buformülden son anda çıkan pürüz nedeniyle sonuç üretemeyen Beşiktaş’ın,futbolcunun menaceriyle ön protokol yaptığı öğrenildi. Gelecek sezonİngiltere İkinci Ligi’nde mücadele edecek olan Fulham’da kalmakistemediğini her fırsatta belirten Mitroglou’nun, ülkesi Yunanistan’ınDünya Kupası’ndan elenmesinin ardından menaceriyle görüştüğü vekendisine gelen en ciddi teklifin sahibi olan Beşiktaş’ı kabul ettiğibildirildi.


Ada kampına gelecek!
Fulham’da geçen sezon dizindeki sakatlığı nedeniyle kötü bir sezongeçirmesinin ardından Yunanistan’ın Brezilya kadrosunda yer alan veülkesiyle çıktığı 3 maçta hırsıyla göz dolduran Mitroglou’nun, 13Temmuz’daki İngiltere kampına yetiştirilmesi planlandığı bildirildi. 26yaşındaki futbolcu için Fulham kulübüyle pazarlıklarında son aşamayagelen Siyah-Beyazlılar’ın, resmi imzaları önümüzdeki günler içindeatmayı planladığı ifade edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@