Acil Yardım Geliyor

Asteras Tripolis ve Çaykur Rize karşılaşmalarından istenen sonuçların alınamaması, Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi. Siyah-beyazlılar, camiadan bir Türk antrenörü göreve başlatmak için Hırvat teknik adamı ikna etmeye çalışacak.

FUTBOL 20.09.2014 - 12:29 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş Yönetimi, lig ve Avrupa’yı masaya yatırdı, testi kırılmadan müdahalede bulunmak için tedbirleri masaya yatırdı. Siyah-beyazlılar ilk olarak teknik direktör Bilic’in yanına, ligi ve Beşiktaş camiasını iyi tanıyan bir yerli antrenör, daha doğrusu yardımcıyı gündemine aldı.

Bilic’e hem taktik, hem de rakip takımların analizinde yardımcı olabilecek, takım ve teknik heyeti yönetime daha da yaklaştırabilecek bir yerli hocayı yedek kulübesine sokmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu konuda Bilic’i ikna etmeye çalışacak.

Daha önce, Sportif Direktör Önder Özen’in istemesine rağmen, Bilic’in ikna etmesiyle bu düşünceden vazgeçen yönetim, bu konuyu bir kez daha gündeme getirecek. Geçtiğimiz sezon, İbrahim Üzülmez, İlhan Mansız, Gökhan Keskin ve Tamer Tuna gibi isimleri bu mevkii için gündeme getiren Beşiktaş Yönetimi, bunların dışında başka isimleri de listeye ekleyecek.

BAŞKA BAHARA...

Bilic’in yardımcı antrenörü kabul etmesi halinde sportif direktörlük başka bir bahara kalacak. Yönetimin, bu sezonki şampiyonluk şansını daha ilk haftalardan yok olmaması için ne gerekiyorsa yapacağı belirtildi.

 

MİLLİYET