''Acil Çözüm Bulunmalı''

Beşiktaş eski yöneticisi Bülent Deriş,başkan Fikret Orman'ın eski Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır'ı mahkemeye ve disiplin kuruluna verilmesini,KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Fikret Orman Beşiktaş'ın başkanıdır.Makamlar kalıcıdır.Özel hayata bir hakaret varsa saygı duyulması gerekir.Beşiktaşlılık duruşu gösterilmelidir.


Şeref Nasır abi çok iyi bir insandır.Şeref Nasır Beşiktaş'ta Divan Kurulu Başkanlığı yapmıştır.Fikret Orman'da aktif olarak hala Beşiktaş kulübünde başkanlığı sürdürüyor.İki büyük başkana bu tür haraketler yakışmıyor.Acil olarak karşılıklı oturup Fikret Orman ve Şeref Nasır olayı tatlıya bağlaması gerekir.Bende şahsım adıma bu olayı tatlıya bağlamak için elimden geleni yaparım.


Rakip camialar bu olayı duyarsa bize güler.Rakiplerin medya ve basın organlarına düşmeden fazla büyütülmeden biran önce bu olayın çözülmesi gerekir.


Beşiktaş şampiyonluk yarışında mücadelesini sürdürüyor.Bir çok sorun var.Yeni tesis, stat güzel gelişmeler oluyor camia adına,tabi kötü sorunlarda var borçlarımız artıyor.Yanlış transferler yapılıyor.Muhalefet her zaman olur.


Şeref Nasır ve Fikret Orman arasında kişisel bir sorun varsa bunu bilemem,fakat olay bir sosyal medyada yapılan yorumla ibaretse gerçekten Beşiktaş kulübüne bu tür hareketler yakışmıyor.Ben olayın biran önce tatlıya bağlanmasını bekliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@