Beşiktaş'a Fransa Milli Takımı ve Marsilya'nın yıldız oyuncusu Dimitri Payet'in menajerler tarafından önerilmesi Abdullah Avcı'yı şaşırttı. Abdullah Avcı, Marsilya'nın en çok kazanan oyuncusu olan Dimitri Payet'in kendilerinden isteyeceği ücreti mera

Menajerler Beşiktaş yönetiminin önüne Dimitri Payet ismini koydu. Fransız oyuncuyu getirebileceklerini söyledi. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın bu isme cevabı ise, ''30 milyon Euro bonservis ödediler. 1.5 yıllık daha sözleşmesi var. Marsilya’nın en fazla kazanan oyuncusu. Ayrıca en fazla gol atan iki oyuncusundan birisi... bizden ne kadar isteyebileceğini bilmiyorum'' sözlerini kullandı.

West Ham macerası kısa sürdü

Fransa'yı kasıp kavuran Dimitri Payet, kısa bir süre İngiltere Premier Lig tecrübesi de yaşadı. Marsilya, 15 milyon Euro karşılığında West Ham'a gönderdiği Dimitri Payet'i 2 sene sonra 30 milyon Euro'ya geri aldı.

Dimitri Payet, Fransa Milli Takım forması da giyiyor

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a asist makinesi gibi sol bek Beşiktaş'a asist makinesi gibi sol bek

Fransa Milli Takım forması da giyen 32 yaşındaki Dimitri Payet, bu sezon Marsilya formasıyla 11 maçta 4 gol atıp, 2 asist gerçekleştirdi. Dimitri Payet, Marsilya dışında Fransa'da Lille, Saint Etienne, Nantes, Le Havre, Excelsior, Saint Pierroise gibi takımların da formasını giydi.