Kanada skorer bir oyuncu almayı planlayan Beşiktaş'ın devre arası için teklif yaptığı ilk isim Young Boys forması giyen Nicolas Moumi Ngamaleu oldu. Beşiktaş'ın Young Boys'ta forma giyen 25 yaşındaki oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği

Süper Lig'de ilk yarının lider kapatılması durumunda Beşiktaş iki oyuncu birden alacak... birisi uzun boylu, takımı önde tutacak, ceza sahasında etkili bir forvet. Diğeri ise gol katkısı yapacak Ajax forması giyen Hakim Ziyech ya da PSG forması giyen Angel Di Maria tarzında efektif bir kanat oyuncusu.

''Di Maria'' belli oldu

Beşiktaş'ta gol katkısı yapacak ''Di Maria'' tarzındaki kanat oyuncusu olarak ise Nicolas Moumi Ngamaleu isminde karar kılındı. Young Boys takımında forma giyen Nicolas Moumi Ngamaleu'nun menajeri Beşiktaş'tan teklif aldıklarını açıkladı.

Nicolas Moumi Ngamaleu fırtınalar estiriyor

Beşiktaş'ın kanada düşündüğü Nicolas Moumi Ngamaleu, Young Boys formasıyla bu sezon fırtınalar estiriyor. İsviçre Ligi'nde 13 maçta 4 gol atıp, 6 asist gerçekleştiren Nicolas Moumi Ngamaleu, toplamda ise bu sezon 21 resmi maçta 8 gol atıp, 8 asist gerçekleştirdi.

Nicolas Moumi Ngamaleu'yu Young Boys bırakacak mı?

Beşiktaş'ın transferini gerçekleştirmek istediği Nicolas Moumi Ngamaleu'yu Young Boys takımının bırakmaya ise niyeti yok. İsviçre ekibinin 25 yaşındaki oyuncu için kapıyı 10 milyon Euro'dan açmayı planladığı kaydedildi. Beşiktaş'ın bu şartlarda Kamerunlu oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamaya yöneldiği bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş 2. hazırlık maçında berabere kaldı Beşiktaş 2. hazırlık maçında berabere kaldı

Fotospor