Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstikbal Mobilya Kayserispor'u 4-1 yendikleri maçın ardından açıklamada bulundu.

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'in yeni prensi Gedson Fernandes Şenol Güneş'in yeni prensi Gedson Fernandes

Karşılaşmanın ardından Beşiktaş taraftarları tarafından alkışlarla tribüne çağrılan Abdullah Avcı "Maç sonunda yaşananlar çok güzel duygulardı. Taraftarımız benden önce Oğuzhan ve Lens'e destek oldular, bunun için de teşekkür ederim. Maç sonunda yaşananlar çok alışık olmadığım bir şeydi. Buraya gelmeden önce Metin Tekin'le konuştuğumuzda 'Beşiktaş'ın duygusu ve ruhu başkadır. Senin de ruhun buna uygun' demişti. Bunu bu akşam bir kez daha anladım. Beşiktaş bambaşka bir duygu ve ruh" dedi.

Maçı değerlendiren Avcı "Bugün oyuncuların hepsi inanılmaz bir istekle başladı. Herkes ilk 15 dakika bir şeyler yapmaya çalıştı. İkinci yarıda topu doğru bir şekilde koşturabilseydik daha farklı olabilirdi ama böyle arzulu davranmaları bizi memnun ediyor. Bugün itibarıyla oyuncularımın istekleri arzuları için çok teşekkür ediyorum. Kayserispor'a da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ntv Spor