Abdullah Avcı antrenmana damga vurdu!

Yeni sezon hazırlıklarına dün akşam başlayan Beşiktaş, bu sabah yaptığı idman ile çalışmalarını sürdürdü. Antrenmana Beşiktaş'ın yeni hocası Abdullah Avcı damga vurdu.

FUTBOL 09.07.2019 - 13:53 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Riva Hasan Doğan Milli Takım Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman 1.5 saat sürdü ve tamamında kondisyon çalışmalarına yer verildi.

Siyah-beyazlı ekip, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nin bakımda olması nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonunun Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çalıştı.

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki idmanda topsuz kondisyon ve fiziksel dayanıklılık çalışmaları üzerinde duruldu. İzinli olduğu için dün yapılan sezonun ilk antrenmanına katılmayan Enzo Roco, kampa dahil oldu. Roco, koşunun ardından salonda çalıştı. Siyah-beyazlılarda ameliyat edilen Burak Yılmaz ile izinli olan Gary Medel ve Atiba Hutchinson idmanda yer almadı.

Antrenmanda Avcı oldukça neşeliydi. Abdullah Avcı'nın oldukça kalabalık bir ekiple Beşiktaş'a geldiği gözlendi. Abdullah Avcı'nın yeni bir uygulaması ise herkesi hayrete düşürdü. Avcı, futbolcuların antrenmanını bir vinç yardımıyla kayıt altına aldırdı.

Fiziksel yüklemenin yapıldığı idman oldukça yüksek tempoda gerçekleşirken son bölümde zorlanma hisseden Ricardo Quaresma antrenmanı 15 dakika erken tamamladı.

Beşiktaş bu akşam saat 18.30'da yapacağı idman ile hazırlıklarını sürdürecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@