Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcu Muhammed Elneny, Wolverhampton maçı öncesi basın toplantısında konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Muhammed Elneny, UEFA Avrupa Ligi'nde Wolverhampton ile oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

"GENÇ OYUNCULARI OYNATACAĞIM"

Siyah-beyazlı takımın Avrupa'da şanssız bir sezon geçirdiğini söyleyen Abdullah Avcı, "İçerideki Braga ve Wolverhampton, deplasmandaki Bratislava maçlarında oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Bugün buraya farklı bir puanda gelebilirdik. Grubu iyi şekilde kapatmak istiyoruz. Birkaç genç arkadaşımız oynayacak. İngiltere gibi bir yerde şans alacak olmaları iyi bir şans. Bunu kullanacaklarını düşünüyorum. Uluslararası seviyede tecrübe kazanmaları için 2-3 genç oyuncuya şans vereceğim. İyi bir sonuçla dönmek istiyoruz. Beşiktaş bir süreç yaşıyor. Dalgalanmalar oldu. Yönetim değişti, oyuncular değişti, belki bir sene sonra bambaşka, daha güzel bir oyun konuşacağız." dedi.

7 İSİM İÇİN AVCI'DAN AÇIKLAMA

"14 eksikle geldiniz" hatırlatmasına tepki gösteren Abdullah Avcı "Basın da eksik, onlar da rotasyona gitti sanırım. 14 eksikle geldik derseniz, algı oluşturursunuz. Listede olmayan isimleri de ekliyorsunuz. Biz buraya 7 eksikle geldik. Burak Yılmaz geçen akşam hastanede serum yedi. Gökhan Gönül ve Atiba'nın sakatlık riskleri arttı. Vida, Caner, Adem Ljajic ve Karius'u da ben getirmedim." ifadelerini kullandı.

ELNENY: "BEŞİKTAŞ EVİM GİBİ"

Gözden kaçırmayın

Arnautovic, Beşiktaş yönetimine haber gönderdi Arnautovic, Beşiktaş yönetimine haber gönderdi

Siyah-beyazlı futbolcu Muhammed Elneny ise "Büyük bir kulüpte oynuyorum ve bundan çok mutluyum. Beşiktaş evim gibi. UEFA Avrupa Ligi'nde şans yanımızda değildi ama bunu sorun etmiyoruz ligde çok iyi bir seri yakaladık. Wolverhampton gibi evinde çok iyi oynayan bir takıma karşı oynayacağız." dedi.

Haber 7