9’da 9 yapacağız

Olcay Şahan, derbi mağlubiyetinin, zirve için kendilerini daha da hırslandırdığını söyledi. Olcay, “Taraftarımız bizim yanımızda sonuna kadar durursa sezon sonunda mutlu sonu yaşayabiliriz. Kalan 9 maçı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz” diye konuş

FUTBOL 24.03.2015 - 05:56 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Kara Kartal’ın deneyimli oyuncusu Olcay Şahan, zafer parolasıyla çıktıkları Fenerbahçe deplasmanından puansız ayrılmalarının kendilerini adeta kahrettiğini söyledi. Sarı- Lacivertliler karşısında oyuna 73’üncü dakikada Tolgay Arslan’ın yerine dahil olan Olcay, oyunun son bölümünde müsait pozisyonda kaçırdığı pozisyonla ilgili olarak da değerlendirmede bulunarak, “Topu önce durdurup sonra vurmayı düşündüm. Fakat arkamdan rakip bir futbolcunun geldiğini hissedince gelişine vurup golü atmak istedim, top sekti ve gol olmadı. O an resmen şok oldum. O gol nasıl kaçtı ben de anlamadım. Öyle 10 pozisyon olsaydı 10’u da gol olurdu” dedi.

‘Taraftarımızdan özür diliyoruz’

Süper Lig’deki kalan maçları hakkında iyimser konuşan 27 yaşındaki futbolcu, “1 haftalık süreçte alının kötü sonuçlar sebebiyle taraftarımızdan özür diliyoruz. Onların desteği bizim için çok önemli. Taraftarımız bizim yanımızda sonuna kadar durursa sezon sonunda mutlu sonu yaşayabiliriz. Kalan 9 maçı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz” yorumunu yaptı.