9 Mayıs Pazar bugün hangi maçlar var? Bugünkü maçlar, günün maçları

Çalımlar, paslar, goller, kurtarışlar, driplingler izlediğimiz futbol için, bu sporun sıkı takipçileri ekran başında yerini alıyor. İşte 9 Mayıs Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının bilgileri...

DİĞER HABERLER 09.05.2021 - 01:14 09.05.2021 - 01:14 Kartal Bakışı

Futbol sevdalıları 9 Mayıs Pazar bugünkü maçlar için tv başında yerini alıyor. Serie A'dan Premier Lig'e, Bundesliga'dan, La Liga'ya, Ligue One'dan Eredevisie'ye ve tabiki Süper Ligi'mizden bugünün maçları, günün maçları televizyon kanallarından yayınlanıyor.

Stadyumlardan oturma odalarımıza taşınan, milyonlarca kadın erkek, genç yaşlının dikkatle takip ettiği futbolda, bugünün maçları neler, bugün hangi maçlar var sorularına cevap almak isteyen, elinde kumandası tv karşısına geçenler haberimiz sizler için... 9 Mayıs Pazar bugün hangi maçlar var, bugünkü maçlar neler sorularının cevapları haberimizde...

İşte 9 Mayıs Pazar günkü maçlar, günün maçları...

01:00
Santiago Wanderers - Melipilla
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

01:00
Orlando City - New York City
MLS
Bilyoner TV

02:00
Carlos Mannucci - Ayacucho
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

03:00
Cerro Porteno - Nacional Asuncion
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:00
LA Galaxy 2 - Los Angeles FC
MLS
Bilyoner TV

03:30
Colo Colo - Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

05:00
Colorado Rapids - Minnesota United
MLS
Bilyoner TV

07:00
Blaublitz - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

07:00
Sagamihara - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

07:00
Yokohama Marinos - Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Albirex Niigata - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Chiba - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kanazawa - Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kofu - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kyoto - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Mito - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Shimizu S Pulse - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Kusatsu - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Shonan Bellmar - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Tokushima - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:05
Melbourne City - Brisbane Roar
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV

10:00
Kitakyushu - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Urawa - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:30
Jeonbuk - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Kashima Antlers - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

11:10
Perth Glory - Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV

13:00
Riteriai - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Fenerbahçe - Ankaragücü
TFF Elit U19 Ligi
FB TV

13:15
FC Emmen - Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

13:30
Genoa - Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports 4, Bilyoner TV

14:00
Wolverhampton - Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:00
St. Etienne - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:00
Portsmouth - Accrington
İngiltere EFL League 1
Bein Sports Max 1

14:00
Vasalunds - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Köln - Freiburg
Almanya Bundesliga
S Sport Plus, Bilyoner TV

14:30
Erzgebirge Aue - Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Bochum - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Heidenheim - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:00
Getafe - Eibar
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD, Bilyoner TV

15:00
Mirandes - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

15:00
Lyngby - AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Vejle - Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
PAOK - Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Bayern Münih 2 - Unterhaching
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:30
Hougang - Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:30
Lion City - Geylang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:30
Feyenoord - Ajax
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Zwolle - ADO Den Haag
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Energetik BGU - Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:30
LASK - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
Sturm Graz - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:00
Angers - JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Metz - Nimes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

16:00
Nice - Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Strasbourg - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00
Benevento - Cagliari
İtalya Serie A
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

16:00
Parma - Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00
Verona - Torino
İtalya Serie A
Bein Sports 2, Bilyoner TV

16:00
Ceske Budejovice - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00
Karvina - Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00
Inter Turku - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

16:00
Warta - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Degerfors - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Östersunds
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Brage - Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
ND Gorica - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Arsenal Sarandi - Cordoba
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

16:05
Aston Villa - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport, Idman TV

16:15
St.Mirren - St.Johnstone
İskoçya FA Cup
Bilyoner TV

16:30
E.Frankfurt - Mainz
Almanya Bundesliga
S Sport PlusBilyoner TV

17:00
Real Oviedo - Sabadell
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00
Mechelen - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Randers - Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Paços Ferreira - Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:00
Zira - Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
FC Lausanne - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Luzern - Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
St.Gallen - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:15
Valencia - Valladolid
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

17:15
Asteras Tripolis - Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Isloch Minsk - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:45
Willem II - PSV
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:45
O. Ljubljana - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Altay - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor, Bein Sports 3

18:00
Balıkesirspor - Altınordu
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor, Bein Sports 4

18:00
Ankaraspor - İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor, Bein Sports 2

18:00
Bursaspor - Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 1

18:00
Sigma Olomouc - Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:05
Reims - Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

18:10
Argentinos Jrs. - Estudiantes Río Cuarto
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

18:30
West Ham - Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS SportIdman TV

18:30
Mariehamn - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Stal Mielec - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Malmö - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Hertha Berlin - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
S Sport 2S Sport Plus, Bilyoner TV

19:00
Roma - Crotone
İtalya Serie A
Bein Sports Max 2Bilyoner TV

19:00
Curico Unido - Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:00
Brondby IF - FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Nevezis Kedainiai - Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
Nitra - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Slovan Bratislava - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:15
Cartagena - Castellon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:15
UD Logrones - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15
Sabah Bakü - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:30
Villarreal - Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30
Panathinaikos - AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Rijeka - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Miami FC - Atlanta United
MLS
Bilyoner TV

20:30
Menemenspor - Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30
Adanaspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30
Tuzlaspor - Giresunspor
Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın
beIN Sports Haber, TRT Avaz, Bein Sports 1, Bein Sports 3

20:30
Sparta Prag - Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Shakhtyor Soligorsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:30
CA Platense - Rosario Central
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:30
Racing Club - San Lorenzo
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:30
River Plate - Aldosivi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

21:00
Arsenal - WBA
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport, Idman TV

21:00
Koper - Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:45
Juventus - Milan
İtalya Serie A
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

22:00
Real Madrid - Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00
Rennes - PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

22:00
Gil Vicente - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:00
Portland Timbers - Seattle Sounders
MLS
Bilyoner TV

22:30
Antofagasta - Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

23:30
Huancayo - Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@