9 Ağustos Pazartesi bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

9 Ağustos Pazartesi bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 08.08.2021 - 23:48 08.08.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

9 Ağustos Pazartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

9 Ağustos Pazartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
12 de Octubre - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

00:15
Ceara - Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

00:15
Flamengo - Internacional
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

00:15
Aurora - A. Palmaflor Vinto
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

00:30
Colo Colo - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

01:00
Miami FC - Nashville
MLS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

01:00
Chicago Fire - NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

01:00
NE Revolution - Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV

02:00
SJ Earthquakes - Los Angeles FC
MLS
Bilyoner TV

02:15
Sol De America - River Plate
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:30
Botafogo SP - Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:30
Londrina - CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:30
Bolivar - Always Ready
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

02:30
Atlanta United 2 - Indy Eleven
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
DC United - Montreal Impact
MLS
Bilyoner TV

03:00
LA Galaxy 2 - Vancouver W.Caps
MLS
Bilyoner TV

03:00
Calera - Everton
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:30
Rio Grande - San Antonio
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

09:00
Sapporo - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

11:00
Sagamihara - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Vissel Kobe - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Shimizu S Pulse - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Yokohama FC - Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Albirex Niigata - Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Kofu - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Blaublitz - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Kyoto - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Avispa Fukuoka - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Oita - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Sagan Tosu - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Tokushima - Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kanazawa - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kitakyushu - Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kusatsu - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Mito - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Okayama - Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Yamagata - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

18:00
Cobresal - Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

18:30
Farul Constanta - Sepsi
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

19:00
Torpedo Kutaisi - Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Spartak Trnava - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sochi - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Zalgiris Vilnius - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
Wisla Plock - Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Spartak Trnava - Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:30
Rot Weiss Köln - Hoffenheim
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30
Ingolstadt - Erzgebirge Aue
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

19:30
S.Lotte - Karlsruhe
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

20:00
Gais - Vasalunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

20:00
Norrby - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

20:00
Vasteraas - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

20:00
Nordsjaelland - Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Norrköping - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

20:00
Varbergs - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

20:00
Fenerbahçe - Giresunspor
Hazırlık Maçı
SporSmart, Smart Spor HD

21:00
Jong AZ - Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
 
21:00
Jong Utrecht - Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

21:15
U. Deportes - Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:30
Craiova - Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:45
Kaiserslautern - Monchengladbach
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00
Guabira - Real Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:15
Gil Vicente - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:15
Stjarnan - Breidablik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

23:30
Melgar - Alianza Huanuco
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@