8 Mayıs Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

Futbol tutukunları 8 Mayıs Cumartesi bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor. İşte 8 Mayıs Cumartesi bugün hangi maçlar var, bugünkü maçlar neler sorularının yanıtı...

DİĞER HABERLER 08.05.2021 - 01:54 08.05.2021 - 01:54 Kartal Bakışı

İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e, Almanya Bundesliga'dan, İspanya La Liga'ya ve tabiki Süper Ligi'mizden bugünün maçları, günün maçları tv kanallarında... 8 Mayıs Cuma bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri haberimizde...

Yeşil sahalardan evlerimize taşınan, milyonlarca insanın dikkat takip ettiği futbolda, bugünün maçları neler, bugün hangi maçlar var sorularına yanıt almak isteyen, elinde kumandası tv karşısında koltuğuna kurulanlar haberimiz sizler için...

Çalımlar, paslar, goller, kurtarışlar, driplingler görmeyi sevdiğimiz futbol maçları için, bu sporun sıkı takipçileri ekran başında yerini alıyor.

İşte 8 Mayıs Cumartesi günkü maçlar, günün maçları...

03:00
O'Higgins - Union Espanola
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:00
Tolima - Emelec
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

04:30
Real Salt Lake - SJ Earthquakes
MLS
Bilyoner TV

08:00
Daegu - Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Jeju United - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Sagan Tosu - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Nagoya - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:05
Newcastle Jets - Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV

10:30
Pohang - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Ehime - Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:10
WS Wanderers - Western United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV

13:00
Hegelmann Litauen - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Tom Tomsk - Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Nantes - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:00
Düsseldorf - Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:00
Greuther Fürth - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

14:00
Wurzburger Kickers - Osnabruck
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:00
Ufa - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Omsk - Orenburg
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Samara - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Spartak Moskova 2 - Yaroslavl
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Landskrona - Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Leeds United - Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport, Idman TV

14:30
Cardiff City - Rotherham
İngiltere Championship
Bein Sports 2

14:30
Derby County - Sheffield W.
İngiltere Championship
Bein Sports 4Bilyoner TV

14:30
Rukh Brest - Sputnik
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:00
Alaves - Levante
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Smart Spor Kanal 82, Spor Smart Kanal 82, Bilyoner TV

15:00
Kocaelispor - Gümüşhanespor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Elazığspor - Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Kastamonuspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
Chertanovo - Nizhny Novgorod
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
Fakel Voronej - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
HJK Helsinki - KuPS
Finlandiya Kupası
Bilyoner TV

15:30
Tanjong Pagar - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

16:00
Spezia - Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00
Udinese - Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports Max 1Bilyoner TV

16:00
Fastav Zlin - Opava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00
Podbeskidzie - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Dinamo Bryansk - FK Chayka
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Neftekhimik - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Volgar Astrakhan - Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Göteborg - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Hammarby - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Falkenbergs - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Vasteraas - Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Tabor Sezana - NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Werder Bremen - B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
B.Dortmund - Leipzig
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:30
Hoffenheim - Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Wolfsburg - Union Berlin
Almanya Bundesliga
A SporS Sport PlusBilyoner TV

16:30
Arsenal Tula - Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Sheffield Utd - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport, Idman TV

17:00
Keşla - Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00
Crawley - Bolton
İngiltere EFL league 2
Bein Sports Max 2

17:00
Alania Vladikavkaz - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Raith - Dunfermline
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:15
Barcelona - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

17:30
Twente - Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:00
Lyon - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV

18:00
Varazdin - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Brno - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Viktoria Plzen - Pribram
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00
Dundee FC - Hibernian
İskoçya FA Cup
Bilyoner TV

18:00
Pohronie - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Ruzomberok - Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Zlate Moravce - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Zilina - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Admira - St.Polten
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Altach - Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
TSV Hartberg - SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:15
Mura - Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
FC Minsk - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:30
Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Elfsborg - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Örebro - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Inter - Sampdoria
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

19:00
Universidad Catolica - Calera
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:00
Melgar - Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Godoy Cruz - Banfield
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

19:15
Ponferradina - Albacete
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:15
Real Zaragoza - Espanyol
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:15
Sebail - Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

19:15
Lugano - Vaduz
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Bayern Münih - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30
Cadiz - Huesca
İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82, Spor Smart Kanal 82, Bilyoner TV

19:30
Manchester City - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

19:30
Standard Liege - KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Giannina - Smyrnis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Lamia - OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Panetolikos - Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Volos - Larissa
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
CSKA Moskova - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:45
Heerenveen - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

20:00
Chicago Fire - Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV

20:00
NY Red Bulls - Toronto
MLS
Bilyoner TV

20:00
Baltika - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

20:30
BB Erzurumspor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports 2, Bein Sports Max 1

20:30
Ankaragücü - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports 2, Bein Sports 3

20:30
Sivasspor - M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports 2, Bein Sports Max 2

20:30
Kayserispor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect, Bein Sports 2

20:30
Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect, Bein Sports 2

20:30
Hatayspor - Denizlispor
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect, Bein Sports 2

20:30
Galatasaray - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports 1, Bein Sports 2

20:30
Fatih Karagümrük - Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect, Bein Sports 2

20:30
Göztepe - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports beIN Connect, Bein Sports 2

20:30
Trabzonspor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig Konferans Yayın
Bein Sports 2, Bein Sports 4

20:30
Bohemians 1905 - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Slavia Mozyr - FC Dinamo Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:30
Columbus Crew - DC United
MLS
Bilyoner TV

20:30
Nashville - NE Revolution
MLS
Bilyoner TV

21:00
AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Wisla Plock - Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Ajaccio - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Amiens - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Auxerre - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Chambly - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Clermont - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Guingamp - Chateauroux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Rodez - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Toulouse - Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Troyes - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Valenciennes - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:15
U. Deportes - Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:30
Alcorcon - Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

21:30
Young Boys - Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:30
Atletico Tucuman - Df. Justicia
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

21:30
Gimnasia - Velez Sarsfield
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

21:45
Waasland Beveren - Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Anderlecht - Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

21:45
Fiorentina - Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

22:00
Athletic Bilbao - Osasuna
İspanya La Liga
Smart Spor Kanal 82, Spor Smart Kanal 82, Bilyoner TV

22:00
Malaga - Mallorca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00
VVV Venlo - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Vancouver W.Caps - Montreal Impact
MLS
Bilyoner TV

22:15
Liverpool - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S SportIdman TV

22:30
Deportes La Serena - Nublense
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:30
FC Dallas - Houston Dynamo
MLS
Bilyoner TV

23:30
Cusco - Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@