8 Ağustos Pazar bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

8 Ağustos Pazar bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 08.08.2021 - 00:47 08.08.2021 - 00:59 Kartal Bakışı

8 Ağustos Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

8 Ağustos Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

02:30
Columbus Crew - Atlanta United
MLS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

02:30
Cerro Porteno - Guairena
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:30
Nacional Potosi - Independiente Petroleros
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

02:30
Louisville City - Sporting Kansas 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Minnesota United - Houston Dynamo
MLS
Bilyoner TV

03:00
Toronto - New York City
MLS
Bilyoner TV

03:00
Cuiaba Esporte - Bahia
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:00
Palmeiras - Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:00
FC Tulsa - Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Club America - Puebla
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:00
Universidad Catolica - Deportes La Serena
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:30
FC Dallas - Austin FC
MLS
Bilyoner TV

03:30
Vila Nova - Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:30
OKC Energy - Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Colorado Rapids - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

04:00
Colorado Springs - Hartford Athletic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:30
El Paso Locomotive - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Orange County - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Tigres - Santos Laguna
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Portland Timbers - Real Salt Lake
MLS
Bilyoner TV

05:30
Las Vegas Lights - Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
San Diego Loyal - Real Monarchs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

12:30
Balestier Khalsa - Lion City
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Geylang - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:15
ADO Den Haag - Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

14:00
Rennes - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

14:00
Incheon - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
FC Seoul - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:30
Standard Liege - Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

14:30
Koge - Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Randers - Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Tammeka - Kalju
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

15:15
Lugano - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
Fulham - Middlesbrough
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:30
VVV Venlo - NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

16:00
Bordeaux - Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

16:00
Nice - Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00
St. Etienne - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00
Strasbourg - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Vendsyssel - Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Pogon Szczecin - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Haka - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

16:00
Djurgarden - AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Hacken - Östersunds
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:30
Mannheim - Frankfurt
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:30
Elversberg - Mainz
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Carl Zeiss Jena - Köln
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Meppen - Hertha Berlin
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Münster - Wolfsburg
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
RW Koblenz - Jahn Regensburg
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Münih Türkgücü - Union Berlin
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Oldenburg - Düsseldorf
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

16:30
Villingen - Schalke
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

17:00
Leuven - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Celtic - Dundee FC
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
St.Johnstone - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
VPS - Jippo
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Kopenhag - Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dundalk - St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

17:00
Shamrock Rovers - Longford
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jablonec - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:30
Guimaraes - Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Tondela - Santa Clara
Portekiz Liga NOS

17:30
Khimki - Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:30
Basel - Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Luzern - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

18:00
Metz - Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

18:00
Dinamo Tiflis - Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Brage - Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Tabor Sezana - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Salzburg - Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
WSG Tirol - LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Tabor Sezana - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Chindia Targoviste - Dinamo Bucuresti
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
Coventry - Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:30
Wisla Plock - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

18:30
Honka - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
KuPS - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Elfsborg - Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Göteborg - Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Aalborg - Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zilina - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Cusco - Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Barcelona - Juventus
Kadınlar Hazırlık Maçı
TRT Spor

19:00
Mjondalen - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Molde - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sandefjord - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Viking - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zilina - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:30
Anderlecht - Seraing
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

19:30
Braunschweig - Hamburg
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30
Santiago Wanderers - Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

19:30
Hansa Rostock - Heidenheim
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

19:30
Wurzburger Kickers - Freiburg
Almanya Kupası DFB Pokal
Bilyoner TV

19:55
Dragovoljac - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Porto - Belenenses
Portekiz Liga NOS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Dinamo Batum - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Leiknir - Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

20:00
Vikingur Reykjavik - Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

20:00
Dinamo Moskova - CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube, Bilyoner TV

20:00
Rubin Kazan - Akhmat
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Universidad Nacional - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

20:00
Fastav Zlin - Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:00
Sutjeska - Jezero
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

20:00
Parma - Inter
Hazırlık Maçı
Inter Youtube

21:00
SKF Sered - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:00
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Stabaek - Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
SKF Sered - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

21:15
Aluminij - Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
AD Cantolao - Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Aluminij - Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Steaua Bükreş - Gaz Metan
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:45
Montpellier - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00
Oostende - KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
America Mineiro - Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Juventude - America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Santos - Corinthians
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Tomayapo - Wilstermann
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Antofagasta - Audax Ital.
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:15
Akranes - Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:15
Keflavik - Fylkir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:15
KR Reykjavik - Hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:30
Paços Ferreira - Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:30
Barcelona - Juventus
Joan Gamper Kupası
TRT Spor

23:30
Tacoma Defiance - Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:30
San Martin - Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@