Günün maçlarını izlemek, tv başında futbol keyfini yaşamak isteyen futbol seyircileri için bugün hangi maçlar var sorusunu haberimizde yanıtladık. Bütün kıtalarda insanları peşinden sürükleyen, milyonlarca insanı tv başına, stadyumlara çeken futbol, hem Avrupa hemde Dünyada, gerek kulüpler gerekse uluslararası düzeylerde maçlarla tv ile evlere taşınıyor. Peki bugün (7 Nisan Çarşamba) hangi maçlar var

İşte bugün hangi maçlar var sorusuna verilen yanıt: Bugünkü maçlar...

01:15
Emelec - CSD Macara
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

01:15
Nacional Asuncion - 12 de Octubre
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:30
San Lorenzo - Santos
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Cerro Largo - Penarol
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:30
Deportivo Cali - Tolima
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:30
Huachipato - Antofagasta
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

12:05
Sydney FC - Perth Glory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00
Tokyo - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Yokohama FC - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Vissel Kobe - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Tokushima - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shimizu S Pulse - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Gamba Osaka - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Ulsan - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Jeju United - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Incheon - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Gwangju - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:45
Balestier Khalsa - Geylang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45
Lion City - Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45
Tampines - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45
Tanjong Pagar - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:00
Kocaelispor - 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Elazığspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00
Neman - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Kupası Çeyrek Final
Bilyoner TV

16:00
Konyaspor - Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Gençlerbirliği - BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
FC Vitebsk - BATE Borisov
Belarus Kupası Çeyrek Final
Bilyoner TV

17:45
Sedan - Angers
Fransa Kupası
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00
Beşiktaş - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00

19:00
Antalyaspor - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
Sochi - Lokomotiv Moskova
Rusya Kupası
Bilyoner TV

19:00
Akhmat - Ufa
Rusya Kupası
Bilyoner TV

19:30
Jahn Regensburg - Werder Bremen
Almanya Kupası DFB Pokal Çeyrek Final
Bilyoner TV

19:45
Canet Roussillon - Boulogne
Fransa Kupası
Bilyoner TV

19:45
Saumur - Toulouse
Fransa Kupası
Bilyoner TV

19:45
Voltigeurs de Chateaubriant - Montpellier
Fransa Kupası
Bein Sports Max 1 Bilyoner TV

19:45
Inter - Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

19:45
Juventus - Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports 4 CBC Sport Bilyoner TV

20:00
Beerschot - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Real Sociedad - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Bayern Münih - PSG
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Bein Sports 2 CBC Sport

22:00
Porto - Chelsea
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Bein Sports 3 cbcsport.tv