7 Ağustos Cumartesi bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

7 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 06.08.2021 - 23:48 06.08.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

7 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

7 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

01:00
Guarani - Brasil de Pelotas
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Sport Recife - Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:30
Coritiba - Goias
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:00
Loudoun United - Charlotte Independence
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
New York RB 2 - Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Guarani - Olimpia Asuncion
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:30
Charleston - Pittsburgh RH
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Mazatlan - Monterrey
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:05
Necaxa - Cruz Azul
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:06
Tijuana - Toluca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

12:30
Young Lions - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

13:00
Jeonbuk - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Ekenas - Rovaniemi
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Klubi 04 - MuSa
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Seongnam - Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Suwon - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00
Ulsan - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:30
İspanya - Brezilya
Tokyo 2020 Olimpiyatlari Erkekler Altın Madalya
Eurosport 2Eurosport 5

14:30
Dundee United - Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

14:45
Arouca - Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

15:00
Gnistan - Jaro
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Jammerbugt - Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Lyngby - Esbjerg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Caen - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:00
Levadia - Kuressaare
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

16:00
Waterford - Bohemians 1905
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

16:00
Jagiellonia - Termalica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30
Sandhausen - Leipzig
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD

16:30
Samgurali - Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Hibernian - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Livingston - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
St.Mirren - Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
KPV - Mikkeli
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
TPS Turku - PK 35
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Brusque - Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Blackburn - Swansea
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:00
Zenit - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Hegelmann Litauen - Dainava Alytus
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:15
Beerschot - St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:30
Bayern Münih - Bayern Münih Efsaneler
Hazırlık Maçı
Bayern Münih Youtube

17:30
Arsenal Tula - Samara
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:30
De Graafschap - Roda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:00
Lyon - Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

18:00
Falkenbergs - Sundsvall
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Varnamo - Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Koper - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Ac. Clinceni - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
Gornik Zabrze - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Lokomotif Tiflis - Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Michalovce - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Paide - Tulevik
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:00
Suduva - FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

19:00
Deportivo Binacional - Cajamarca
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
M.Başakşehir - Y.Malatyaspor
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

19:15
Leicester City - Manchester City
FA Community Shield Final
Tivibu Spor

19:30
Mechelen - KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
St.Truiden - Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Charlton Athletic - Sheffield W.
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 3

19:55
Slaven Belupo - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Moreirense - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Ankaragücü - Gençlerbirliği
TSYD Ankara Kupası
TRT Spor

20:00
Amiens - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Auxerre - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
JDA Dijon - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Dunkerque HB - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Grenoble - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Le Havre - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Pau - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Valenciennes - Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Real Sociedad - Mirandes
Hazırlık Maçı
Real Sociedad Youtube

20:00
Spartak Moskova - Nizhny Novgorod
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

21:15
Radomlje - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Cesar Vallejo - Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:30
Arges - Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:45
Kortrijk - Genk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Wehen - Dortmund
Almanya Kupası DFB Pokal
Spor Smart, Smart Spor HD

21:45
Sligo Rovers - Finn Harps
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Troyes - PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00
ND Gorica - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Santa Cruz - Oriente Petrolero
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Sheffield Utd - Birmingham
İngiltere Championship
Bein Sports 3, Bilyoner TV

22:30
Maritimo - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:30
Nautico - Confianca
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Leganes - Rayo Vallecano
Hazırlık Maçı
Leganes Youtube

23:30
U. Deportes - Cienciano
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@