5 Temmuz Pazartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

5 Temmuz Pazartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Loudoun United - Hartford Athletic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

00:15
Ceara - Juventude
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

00:15
Sao Paulo - Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

00:15
Cuiaba Esporte - Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

00:30
O'Higgins - Nublense
Şili Kupası
Bilyoner TV

01:00
Alvarado - Chacarita Juniors
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

02:30
Gremio - Atletico GO
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:00
Colo Colo - Deportes La Serena
Şili Kupası
Bilyoner TV

03:30
FC Dallas - Vancouver W.Caps
MLS
Bilyoner TV

03:30
Colorado Springs - Real Monarchs
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Colorado Rapids - Seattle Sounders
MLS
Bilyoner TV

05:30
LA Galaxy 2 - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

18:00
Telavi - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:30
Ilves - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Oulu - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Gnistan - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Ilves - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Oulu - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Gnistan - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Start - Ham Kam
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
A.Alanyaspor - Kasımpaşa
TFF Elit U19 Ligi Çeyrek Final
A Spor

19:00
Ull Kisa - Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Stjordals Blink - Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sogndal - Strommen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Raufoss - Bryne
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Fredrikstad - KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Asane - Jerv
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Saburtalo Tiflis - Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

20:00
Göteborg - Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

20:00
Kristiansund - Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Djurgarden - Örebro
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

21:00
Temperley - Deportivo Riestra
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Estudiantes Rio Cuarto - Gimnasia Mendoza
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Agropecuario - SM Tucuman
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Sandnes - Aalesund
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

21:10
Estudiantes - Atletico Atlanta
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

22:00
Trabzonspor - Göztepe
TFF Elit U19 Ligi Çeyrek Final
A Spor

22:15
Akureyri - KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:15
Vikingur Reykjavik - Akranes
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV