Ekran başına geçip abur cuburu bir tarafta, içecekleri diğer tarafta yeşil sahalarda yaşanan heyecanı izlemek isteyen futbol severler için bugünkü maçların listesini paylaşıyoruz. Premier Lig, La Liga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Lig... Ayrıca alt liglerle birlikte diğer ülkelerden maçlar ve varsa internasyonel maçlar tv sayesinde izleyecilerle buluşacak. İşte 5 Nisan Pazartesi bugün hangi maçlar var sorusunun yanıtı...

BUGÜNKÜ (5 NİSAN PAZARTESİ) MAÇLAR

00:00
Deportes La Serena - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

00:30
Velez Sarsfield - Santa Fe
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

01:00
Guadalajara - Santos Laguna
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

02:00
Cerro Porteno - Sol De America
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:15
Universidad Catolica - Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:00
Racing Club - Godoy Cruz
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:00
Queretaro - Tigres
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

04:30
O'Higgins - Audax Ital.
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

05:05
Leon - Toluca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

10:05
Newcastle Jets - Western United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

12:10
Wellington Phoenix - Melbourne City
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:15
NEC Nijmegen - SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

13:30
Gornik Zabrze - Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:30
Middlesbrough - Watford
İngiltere Championship
Bein Sports 4

14:30
Leuven - Genk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

15:00
Aalborg - Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
Cambuur - Excelsior
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Dordrecht - Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Helmond - Ajax
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Jong AZ - Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Jong PSV - Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Jong Utrecht - De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
NAC Breda - G.A. Eagles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

15:30
Oss - Volendam
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

16:00
Podbeskidzie - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:00
Zulte Waregem - KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Kopenhag - Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Rotherham - Wycombe
İngiltere Championship
Bein Sports 2

17:00
Peterborough - Sunderland
İngiltere EFL League 1
Bein Sports 4

17:00
Basel - Vaduz
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:45
Roda - Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:30
Jagiellonia - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
FC Midtjylland - Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zenit - Khimki
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Bursaspor - Altay
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00
Fenerbahçe - Denizlispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Antwerp - Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

19:30
Sheffield W. - Cardiff City
İngiltere Championship
Bein Sports 4

20:00
Everton - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

20:00
Cartagena - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

20:45
Farense - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

21:00
Benfica - Maritimo
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

21:00
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Deinze - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:30
St. Pauli - Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

21:45
Auxerre - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4 Bilyoner TV

21:45
Queen of South - Hibernian
İskoçya FA Cup
Bilyoner TV

22:00
Fuenlabrada - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

22:00
Barcelona - Valladolid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:15
Wolverhampton - West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

23:00
Moreirense - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV