5 Mayıs Çarşamba bugünkü maçlar, futbol aşıklarınca ekranlara geliyor. Bugünün maçları neler, Bugün hangi maçlar var sorularının yanıtını alan, elinde kumandası ekran başına kurulanlar haberimiz sizler için...

Baş dönüren çalımlar, şık paslar, enfes goller, akrobatik kurtarışları seyrettiğimiz futbol müsabakalarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için ekran başında yerini alıyor.  Bugünkü futbol maçlarının, günün maçlarının yayın listesi haberimizde...

Stadyumlardan evlerimize taşınan futbol... Almanya Bundesliga'dan, İspanya La Liga'ya, Fransa Ligue One'dan Hollanda Eredivisie'ye, İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e kadar ve tabiki Süper Ligi'mizden bugünün maçları tv'de... 

İşte 5 Mayıs Çarşamba günkü maçlar, günün maçları...

01:15
Atletico Mineiro - Cerro Porteno
Copa Libertadores
Bilyoner TV

01:15
Santos - The Strongest
Copa Libertadores
Bilyoner TV

01:15
Calera - Velez Sarsfield
Copa Libertadores
Bilyoner TV

01:15
Bahia - Independiente DV
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

01:15
Metropolitanos - SD Aucas
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:00
Philadelphia Union - Atlanta United
Concacaf Şampiyonlar Ligi
Bilyoner TV

03:30
Barcelona SC - Boca Juniors
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Df. Justicia - Palmeiras
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
LDU Quito - Flamengo
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Melgar - Atletico PR
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

05:00
Palestino - Newell's Old Boys
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

05:15
Cruz Azul - Toronto
Concacaf Şampiyonlar Ligi
Bilyoner TV

08:00
Ehime - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kanazawa - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Okayama - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Omiya Ardija - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Renofa Yamaguchi - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
V Varen Nagasaki - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamagata - Kofu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Verdy - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Yamaga - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Tochigi - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Ryukyu - Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:05
Brisbane Roar - Western United
Avustralya A Ligi
My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV

14:00
ALG Spor - Fomget Gençlik
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi 3.'lük Maçı
Sportstv

14:20
Perth Glory - Melbourne City
Avustralya A Ligi
My FootbALL YoutubeBein Sports 4Bilyoner TV

16:00
Mura - Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Fatih Vatanspor - Beşiktaş
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi Final
SportstvTRT SporTV 360Smart Spor Kanal 82Spor Smart Kanal 82

18:00
Suduva - Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:15
Domzale - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Hajduk Split - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Stal Mielec - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Braga - Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

21:00
Maritimo - Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:00
Chelsea - Real Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final
beIN Sports HaberBein Sports 1

23:15
Rio Ave - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV