5 Kasım Cuma bugünkü maçlar, futbol seyircileri için yeşil sahalarda oynanıyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Stadyumlardan evlere kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

5 Kasım Cuma günkü, bügünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

18:00
Rukh Brest - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga

18:30
Chindia Targoviste - Gaz Metan
Romanya Liga 1

19:00
Radomlje - NK Celje
Slovenya 1. Ligi

19:00
AS Trencin - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi

19:00
Riteriai - FK Panevezys
Litvanya A Lyga

19:00
Al Muharraq - Nasaf Qarshi
AFC Asya Kupası
Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:00
Gaziantep FK - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Ç.Rizespor - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Tuzlaspor - Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:00
İstanbulspor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

20:00
Slaven Belupo - ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi

20:00
Tammeka - Tulevik
Estonya Premium Liga

20:00
Plock - Termalica
Polonya Ekstraklasa

20:30
Holstein Kiel - Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

20:30
Nürnberg - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 2

20:30
Aus Lustenau - Horn
Avusturya 1. Ligi

20:30
Floridsdorfer - Lafnitz
Avusturya 1. Ligi

20:30
Innsbruck - St.Polten
Avusturya 1. Ligi

20:30
Kapfenberg Bulls - FC Juniors
Avusturya 1. Ligi

21:00
Viborg - Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi

21:00
Esbjerg - Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi

21:30
Arges - Botosani
Romanya Liga 1

22:00
Gil Vicente - Arouca
Portekiz Liga NOS

22:00
Twente - Heracles
Hollanda Eredivisie

22:00
Den Bosch - De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Dordrecht - NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Volendam - FC Emmen
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Helmond - Roda
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Jong AZ - Maastricht
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Jong PSV - Oss
Hollanda Eerste Divisie

22:00
Jong Utrecht - Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie

22:00
VVV Venlo - Ajax
Hollanda Eerste Divisie

22:25
Grazer - Amstetten
Avusturya 1. Ligi

22:30
Mainz - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 2

22:30
Slask Wroclaw - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa

22:30
Cosenza - Reggina
İtalya Serie B

22:45
Empoli - Genoa
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

22:45
Leuven - Oostende
Belçika Pro League

23:00
Southampton - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

23:00
Lens - Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

23:00
Athletic Bilbao - Cadiz
İspanya La Liga
Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD

23:00
Huesca - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

23:00
CSA - Remo
Brezilya Serie B