5 Ağustos Perşembe bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları

5 Ağustos Perşembe bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 05.08.2021 - 10:16 05.08.2021 - 10:22 Kartal Bakışı

5 Ağustos Perşembe bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına kuruluyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol tutkunlarının takibinde...

5 Ağustos Perşembe bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

11:00
Avustralya - ABD
Tokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar Bronz Madalya
Eurosport 5

17:00
Kairat Almaty - Alashkert
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

18:45
Jablonec - Celtic
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

19:00
Lincoln City - Slovan Bratislava
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

19:00
Omonia - Flora Tallin
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

19:00
KuPS - FC Astana
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

19:00
Lokomotiv Plovdiv - Kopenhag
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

19:00
Sochi - Partizan
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

19:00
FC Tobol - Zilina
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

19:45
Elfsborg - Velez Mostar
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Dinamo Batum - Sivasspor
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
TRT Spor

20:00
Apollon Limassol - Karabağ
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
CSKA Sofya - Osijek
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Laci - Anderlecht
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Riga FC - Hibernians
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Rosenborg - Domzale
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Vitesse - Dundalk
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
FK Vojvodina - LASK
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:00
Maccabi Haifa - HB Torshavn
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

20:30
Trabzonspor - Molde
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
A Spor

21:00
Galatasaray - St.Johnstone
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
Spor Smart, Smart Spor HD

21:00
Mura - Zalgiris Vilnius
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

21:00
Paços Ferreira - Larne
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:00
Kolos - Shakhtar
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:00
FC Prishtina - Bodo Glimt
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:00
Slask Wroclaw - Hapoel Beer Sheva
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:15
Spartak Trnava - M.Tel Aviv
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:30
Rapid Wien - Anorthosis
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme Yarı Final
Bilyoner TV

21:30
KAA Gent - RFS
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:30
Luzern - Feyenoord
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:45
Hibernian - Rijeka
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

21:45
TNS - Viktoria Plzen
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:00
Royal Pari - Guabira
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Breidablik - Aberdeen
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:00
Cukaricki - Hammarby
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:00
Rakow Czestochowa - Rubin Kazan
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:00
Shamrock Rovers - Teuta
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:00
Ujpest - Basel
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

22:30
Santa Clara - O. Ljubljana
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@