4 Temmuz Pazar bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

İşte 4 Temmuz Pazar bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

00:00
Columbus Crew - NE Revolution
MLS
S Sport 2, S Sport Plus

00:30
CSA - CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

00:30
DC United - Toronto
MLS
Bilyoner TV

01:00
Brasil de Pelotas - Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Sampaio Correa - Londrina
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Uruguay - Kolombiya
Copa America Çeyrek Final
Kontra Youtube, Haber Global

01:00
Atletico PR - Fortaleza
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:00
America Mineiro - Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

02:00
Pittsburgh RH - Charlotte Independence
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
San Diego Loyal - Sacramento Republic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Indy Eleven - Birmingham Legion
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:30
Montreal Impact - Miami FC
MLS
S Sport 2, S Sport Plus

02:30
Orlando City - NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

02:30
Atlanta United 2 - Memphis 901
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Avai - Botafogo SP
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:00
Chicago Fire - Atlanta United
MLS
Bilyoner TV

03:00
Minnesota United - SJ Earthquakes
MLS
Bilyoner TV

03:00
Nashville - Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV

03:00
Corinthians - Internacional
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:30
Vila Nova - Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:30
Vitoria - Goias
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:30
Houston Dynamo - Cincinnati
MLS
Bilyoner TV

03:30
San Antonio - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Arjantin - Ekvador
Copa America Çeyrek Final
Kontra Youtube, Haber Global

04:30
El Paso Locomotive - New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Real Salt Lake - Los Angeles FC
MLS
Bilyoner TV

05:30
Phoenix Rising - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
Las Vegas Lights - Tacoma Defiance
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
Vanraure - Fujieda MYFC
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

07:05
Sapporo - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

07:30
Charlestown Azzurri - Maitland
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

07:30
Newcastle Olympic - Edgeworth
Avustralya NPL Northern
Bilyoner TV

08:00
Heidelberg - Melbourne Knights
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

08:00
St.Albans - Port Melbourne Sharks
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

09:00
Gold Coast Knights - Brisbane Strikers
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

09:00
Gold Coast - Moreton Bay Utd
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

09:00
Tegevajaro Miyazaki - Fukushima
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

09:00
YSCC - Kamatamare
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

11:30
Sunshine Coast - Brisbane U21
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

12:00
Shimizu S Pulse - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Ratchaburi - Pohang
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

13:00
Ehime - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Nagano - Gifu
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

14:00
Lulea - Örebro
İsveç Division 1
Bilyoner TV

15:00
Tammeka - Legion
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

15:00
MuSa - Mikkeli
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Sylvia - Assyriska FF
İsveç Division 1
Bilyoner TV

16:00
Stabaek - Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

16:00
Umea - Pitea
İsveç Division 1
Bilyoner TV

16:00
Hacken - AIK Stockholm
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Varbergs - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
FC Vitebsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Werder Bremen - CSKA Sofya
Hazırlık Maçı
Werder Bremen Youtube

17:00
Guarani - Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

17:00
Nagoya - Johor Darul
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

17:00
G Osaka - Chiangrai
AFC Şampiyonlar Ligi
Spor Smart, Smart Spor HD

17:00
Tampines - Jeonbuk
AFC Asya Kupası
Smart Spor 2, Spor Smart 2

17:00
Chapecoense - Bahia
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

17:00
Hammarby - Karlstad
İsveç Division 1
Bilyoner TV

17:00
Haninge - Sandvikens
İsveç Division 1
Bilyoner TV

18:00
Dinamo Minsk - Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:30
Lahti - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Mariehamn - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Lahti - SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Mariehamn - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Ekenas - KPV
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Klubi 04 - VPS
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
PK 35 - Jippo
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Rovaniemi - Jaro
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Hammarby - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Sirius - Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:00
Parnu JK - Narva
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:00
Fenerbahçe - M.Başakşehir
Bölgesel Gelişim U19 Ligi
A Spor

19:00
Haugesund - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Lilleström - Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Odds BK - Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sarpsborg 08 - Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:30
Coquimbo Unido - Rangers
Şili Kupası
Bilyoner TV

20:00
Brest - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Stromsgodset - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Club A. Guemes - Almagro
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:00
Deportivo Moron - Deportivo Santamarina
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:10
Ferro Carril Oeste - Def. de Belgrano
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
All Boys - Atletico Rafaela
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Deportivo Maipu - Belgrano
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Independiente Rivadavia - Guillermo Brown
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Instituto AC - San Martin
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

22:00
Galatasaray - Beşiktaş
Bölgesel Gelişim U19 Ligi
A Spor

22:00
Flamengo - Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Sport Recife - Palmeiras
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Arturo Fernandez Vial - Universidad de Chile
Şili Kupası
Bilyoner TV

22:15
Fylkir - Kopavogur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

23:10
Quilmes - Almirante Brown
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

23:10
CA Tigre - Nueva Chicago
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV