4 Nisan PAZAR Bugün Hangi Maçlar Var? Bugünkü Maçlar ve Yayın Bilgileri

4 Nisan Pazar bugün hangi maçlar var? Premier Lig'den Serie A'ya, Bundesliga'dan La Liga'ya, Güney Amerika, Asya diğer kıtalardan liglerle birlikte Türkiye Süper Ligi televizyonlar sayesinde futbol severlerin evlerine kadar geliyor. Bu liglerle birli

DİĞER HABERLER 03.04.2021 - 23:03 21.04.2021 - 23:50 Kartal Bakışı

Bugünkü (4 Nisan Pazar) futbol maçlarını seyretmek ve tv başında stadyumlardan ekranlara yansıyan futbol keyfini tatmak isteyenlere bugün hangi maçlar var sorusunun yanıtını tek tek listeledik. Milyonları kendisine çeken futbol, hem avrupa hem dünya liglerinde gerek kulüpler düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde müsabakalarla tv'den yayınlanıyor. Peki bugün hangi maçlar var...

4 NİSAN PAZAR BUGÜNÜN MAÇLARI? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?

00:00
Universidad de Chile - Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

00:30
Boca Juniors - Df. Justicia
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

01:15
Guairena - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:00
Atlas - Tijuana
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

02:30
Cobresal - Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

03:00
Arsenal Sarandi - River Plate
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

03:30
Libertad - Olimpia Asuncion
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

04:00
Club America - Necaxa
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

06:06
Monterrey - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

07:00
Sagamihara - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

07:00
Okayama - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Suwon - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

08:00
Shimizu S Pulse - Tokushima
Japonya J.League
Bilyoner TV

08:00
Ehime - Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Kyoto - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Machida - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Renofa Yamaguchi - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Yamaga - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Verdy - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:30
Gwangju - Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:05
Melbourne Victory - Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:15
Feyenoord - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

13:30
Altınordu - Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz Bein Sports Max 2

13:30
Boluspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

13:30
BB Erzurumspor - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Ural - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Djurgarden - Hammarby
İsveç Kupası Yarı Final
Bilyoner TV

14:00
Southampton - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

14:00
Angers - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

14:00
Dinamo Minsk - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:30
Darmstadt 98 - Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Hannover 96 - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Jahn Regensburg - Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Nurnberg - Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Sandhausen - Wurzburger Kickers
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

14:30
Cercle Brugge - Beerschot
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

15:00
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:00
Fastav Zlin - Karvina
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Mlada Boleslav - Pribram
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

15:00
Alaves - Celta Vigo
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00
Sporting Gijon - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

15:00
Panathinaikos - PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
PSV - Heracles
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

15:30
ADO Den Haag - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Neftçi Bakü - Sumqayit
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Alanyaspor - Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 3

16:00
M.Başakşehir - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Ankaragücü - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Menemenspor - Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00
Reims - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

16:00
Nantes - Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Lorient - Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00
Bordeaux - Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

16:00
Slavia Mozyr - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:05
Newcastle - Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

16:30
Stuttgart - Werder Bremen
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

16:30
Tambov - CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Belenenses - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:00
Zilina - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sion - Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Servette - Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Albacete - Espanyol
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00
AC Horsens - Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
Viktoria Plzen - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Elche - Real Betis
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:15
Aris - Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Keşla - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:45
FC Emmen - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

17:45
Heerenveen - Ajax
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

18:05
Nimes - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

18:30
Aston Villa - Fulham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

19:00
Union Berlin - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

19:00
Rostov - Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Balıkesirspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00
Kasımpaşa - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:05
Nordsjaelland - Aarhus
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:15
Standard Liege - KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:15
Leganes - Sabadell
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15
Lugo - Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30
Brno - Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

19:30
Cadiz - Valencia
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30
Guimaraes - Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

19:30
AEK - Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Universidad Nacional - Pachuca
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

20:00
Newell's Old Boys - Huracan
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV
20:00

21:00
Lierse - Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:30
Las Palmas - Mallorca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

21:30
Manchester Utd - Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

21:45
Charleroi - Mouscron
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Marsilya - JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00
Sevilla - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00
Famalicao - Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:15
Colon - Argentinos Jrs.
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@