Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geleceğe dair umutlu mesajlar verdi. Kulübü dar boğazdan çıkardıklarını belirten Orman, "Ekonomik olarak rahatladıkça Demba Ba ayarında ve daha iyi transferler yapacağız" dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Koç Üniveritesi’nde düzenlenen panele katıldı. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Orman, özellikle kulübün mali durumuyla ilgili mesajlar verdi.

"Göreve geldiğimizde 325 milyon dolar borç, 80 milyon dolar gelir vardı" diyen Orman, gelirleri artırdıklarını söyledi. İnşaatı süren yeni stadın önemine vurgu yapan Orman, "Mali olarak iyi bir yoldayız. Beşiktaş'ın önü çok açık. Stat bitince gelirimiz 200-250 milyon dolar seviyesine gelecek ve dünyanın en güzel stadyumu olacak" diye konuştu.

"BILIC'İ ÇOK SEVİYORUZ..."
Orman, futbol takımıyla ilgili de mesajlar verdi. "Ekonomik olarak rahatladıkça Demba Ba ayarında ve daha iyi transferler yapacağız" diyen Fikret Orman, sözleşmesi sezon sonunda bitecek Slaven Bilic için "Onu çok seviyoruz. İyi işler yapacağına güveniyoruz ama sözleşme için sezon sonunu bekleyeceğiz" dedi.

Gözden kaçırmayın

Üç büyükler Haris Seferovic'in peşinde Üç büyükler Haris Seferovic'in peşinde

"HEP POZİTİF YAKLAŞTIK AMA..."
Orman, son dönemdeki hakem hatalarıyla ilgili söylemini pandelde de yineledi. Siyah-beyazlıların başkanı, "Bugüne kadar hep pozitif yaklaştık ama  anlattıklarımı bazı kesimler anlamamışlar. Anlayacakları şekilde onlara anlatacağım" ifadelerini kullandı.