30 Ekim Cumartesi bugünkü maçlar, futbol izleyicileri yeşil sahalarda cereyan ediyor. Güzel paslar, çalımlar, enfes goller, harika kurtarışların olduğu futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Yeşil sahalardan oturma odalarımıza kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen tutku... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden heyecan fırtınası maçlar, futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün futbol maçlarının yayın bilgileri...

30 Ekim Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

13:30
Kasımpaşa - Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

13:30
Bandırmaspor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:30
Hannover 96 - Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:30
Dynamo Dresden - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5

14:30
Werder Bremen - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

14:30
Leicester City - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

14:30
Fulham - WBA
İngiltere Championship
Bein Sports 4

15:00
Elche - Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

15:00
Zira - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Atalanta - Lazio
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

16:00
Altay - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Hatayspor - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Manisa FK - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:30
Arminia Bielefeld - Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
B.Dortmund - Köln
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4

16:30
Freiburg - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
B.Leverkusen - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5

16:30
Union Berlin - Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3

17:00
Liverpool - Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Manchester City - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Newcastle - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Watford - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Huesca - Amorebieta
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

17:00
Stoke - Cardiff City
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

17:15
Sevilla - Osasuna
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD

17:30
Karabağ - Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport, Euro90 TV

17:30
PSV - Twente
Hollanda Eredivisie
Vole App

18:00
Metz - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

19:00
Verona - Juventus
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus

19:00
Konyaspor - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Eyüpspor - Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:15
Lugo - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

19:30
E.Frankfurt - Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

19:30
Tottenham - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

19:30
Valencia - Villarreal
İspanya La Liga
Spor SmartSmart Spor HD

19:45
Heracles - Ajax
Hollanda Eredivisie
Vole App

20:00
Loudoun United - New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

21:00
Estoril - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

21:30
Hamburg - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

21:45
Torino - Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

21:45
St.Truiden - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4

22:00
Lyon - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2

22:00
Barcelona - Alaves
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD

22:00
Cartagena - Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube

22:00
Reading - Bournemouth
İngiltere Championship
Bein Sports 3

23:15
Sporting Lisbon - Guimaraes
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus