Rakip ile aranda istediğin kadar kalite ve seviye farkı olsun eğer sahada disiplini, ciddiyeti ve saygıyı unutursan dünkü sürpriz sonuç gibi birçok sonuç yaşanır ve yaşandı da... Beşiktaş'ta saymış olduğumuz bu belirtiler, Milosevic'in atılması ve ikinci yarıda yenen ikinci gole kadar devam etti. Bu golden sonra uyanan ve reaksiyon gösteren Beşiktaş, 30 dakikalık bir futbol resitali sundu.
SİVAS'I KUTLUYORUM

Bu sürede 3 gol attı, attığından da fazlasını kaçırdı. Kaçırmalarının sebebi de yine ciddiyetsizlikti. Futbolun değişmez deyimlerinden biri olan 'atamayana atarlar' sözü de bundan sonraki dakikalarda gerçekleşti. Sivas Belediye bulduğu 2 golle hem grup lideri oldu, hem de 'Beşiktaş'a bu sezon ilk kez 4 gol atan takım' unvanını elde ederek tarih yazdı. Sivas Belediye'nin hocası ve futbolcularını yürekten tebrik ediyorum.

Maçın adamı

2 gol atan Atilla maçın adamı ama Burak da müthiş oynadı.

MAÇ RİTMİ İÇİN AS TAKIM...

BİR aydır as 11'inin bir arada oynamadığı Beşiktaş'ın dünkü maçta ve yine hafta sonu oynanacak kupa maçında as kadrosunu oynatmasını beklerdim. Çünkü Beşiktaş'ın acilen maç ritmini yakalaması gerekiyor. Hafta sonu muhtemelen as takım oynayacaktır.

SKORU KORUMADA EKSİKLİK...

BEŞİKTAŞ sahaya hangi kadro ile çıkarsa çıksın skoru alma ve koruma yönünde kendini geliştirmesi lazım. Çünkü baktığımızda zaman zaman muazzam futbol oynayan ama kaybeden bir Beşiktaş görüyoruz. Eğer bu düzeltilmezse beklentilere cevap veremeyen bir takım görebiliriz.

Rüştü Reçber / Hürriyet