3 İhtimal Daha Var

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir’le oynayacağı maçlarda Atatürk Olimpiyat ile Fatih Terim statlarını testten geçirecek. Siyah-beyazlılar; trafik, tribün, zemin ve ambiyansa göre bu statlardan birini seçecek veya Osmanlı Stadı’nı tercih edecek.

GÜNDEM 30.10.2014 - 11:01 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Fenerbahçe ve İstanbul Başakşehir maçlarında zemini yenilenen Atatürk Olimpiyat Stadı ile Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda test sürüşü yapacak.
Siyah-beyazlı yöneticilerin büyük bölümü, sıradaki iki lig maçını Fenerbahçe ve Başakşehir ile oynayacak olmalarını fırsat olarak değerlendirdi. Önce Atatürk Olimpiyat Stadı’na ardından da Fatih Terim Stadı’na çıkacaklarını kaydeden yöneticilerin, “Bu maçlarda trafik, tribün, zemin ve ambiyans kriterlerine göre iki stadı karşılaştırma şansı elde edeceğiz. Kalan maçlar için iki stattan birini seçebiliriz. İki stat da kriterlerimize uymazsa o zaman Osmanlı Stadı’nı yeniden gündeme alarız. Hem puan pem de para kazanmak zorundayız” diye konuştukları belirlendi.
 

"DİKKATLİ DAVRANMALIYIZ"
Fenerbahçe ve Başakşehir maçlarından sonra Süper Lig’de milli takım arasına girileceğini hatırlatan Beşiktaşlı yönetcilerin, “Taraftar bizim en önemli gücümüz. Genç bir takıma sahibiz. Böyle bir takımın arkasında tamamen dolu tribünler olduğu zaman çok önemli bir avantaj yakalamış oluyoruz. Stat konusunda hemen karar vermeyelim. Statla ilgili alacağımız kararlar takımın şampiyon olup olmamasında önemli bir rol oynayacak. Bu nedenle daha dikkatli adımlar atmalıyız” ifadelerini kullandıkları da aktarıldı.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@