28 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

28 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar sorusuyla tv başına geçenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları...

DİĞER HABERLER 28.08.2021 - 11:13 28.08.2021 - 11:18 Kartal Bakışı

28 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, futbol izleyicileri için televizyonlardan yayınlanıyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol müsabakalarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor... 

Yeşil sahalardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonlarca kadın erkek yaşlı genç insanı peşinden sürükleyen futbol tutkusu... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve tabiki Süper Ligimizden nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde... İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

28 Ağustos Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:00
Vissel Kobe - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Asan - Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

12:00
Chiba - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Pohang - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:30
Balestier Khalsa - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Young Lions - Tanjong Pagar
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Albirex Niigata - Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Geylang - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Kyoto - Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Ryukyu - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Honka - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

13:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Hiroshima - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Yokohama Marinos - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Jeonbuk - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Bucheon - Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

13:00
Iwata - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Kitakyushu - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Mito - Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Renofa Yamaguchi - Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Daegu - Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Termalica - Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Eskilstuna United - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Landskrona - Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:30
Manchester City - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

14:30
Darmstadt 98 - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3Tivibu Spor 3Bilyoner TV

14:30
Heidenheim - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2Tivibu Spor 4Bilyoner TV

14:30
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2Tivibu Spor 2Bilyoner TV

14:30
Derby Country - Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports Max 1Bilyoner TV

15:00
Jammerbugt - Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Samtredia - Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00
AIK Stockholm - Örebro
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Degerfors - Mjallby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Vasteraas - Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Nimes - Caen
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:00
Toulouse - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bein Sports 4Bilyoner TV

16:00
Narva - Parnu JK
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

16:00
Aalesund - Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Asane - Strommen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Jerv - Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Sandnes - Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Sogndal - Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Lechia Gdansk - Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld - E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2Tivibu Spor 4Bilyoner TV

16:30
Augsburg - B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV

16:30
Köln - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1Bilyoner TV

16:30
Mainz - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30
Stuttgart - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3Tivibu Spor 2Bilyoner TV

16:30
Zhodino - Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Aston Villa - Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Brighton - Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Newcastle - Southampton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

17:00
Norwich City - Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
West Ham - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
A Spor

17:00
KTP - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Oulu - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Ekenas - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Gnistan - Klubi 04
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jippo - Mikkeli
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
MuSa - KPV
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
PK 35 - Jaro
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Rovaniemi - VPS
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dundee United - Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Hibernian - Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Motherwell - Dundee FC
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Spartak Moskova 2 - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Nevezis Kedainiai - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

17:00
Barnsley - Birmingham
İngiltere Championship
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

17:00
Slovan Liberec - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Banik Ostrava - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Slovacko - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Charleroi - Beerschot
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:30
Vizela - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Oss - Dordrecht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:00
Nice - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4Bilyoner TV

18:00
Sporting Gijon - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00
Celta Vigo - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
D Smart YoutubeSpor SmartCBC SportSmart Spor HDBilyoner TV

18:00
Dinamo Bucuresti - Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00
A.Klagenfurt - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Altach - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
TSV Hartberg - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Tabor Sezana - Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:30
Varbergs - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Paide - Kuressaare
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

18:30
Dinamo Minsk - FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:30
Lech Poznan - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Lokomotif Tiflis - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00
Alianza Atl. - Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Mikulas - Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ruzomberok - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
AS Trencin - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mjondalen - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Vicenza - Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

19:00
St.Gallen - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Mikulas - Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ruzomberok - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
AS Trencin - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:15
Y.Malatyaspor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:15
M.Başakşehir - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:15
Keçiörengücü - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

19:15
Kocaelispor - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

19:30
Bayern Münih - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3Tivibu Spor 2Bilyoner TV

19:30
Liverpool - Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

19:30
Atalanta - Bologna
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

19:30
Lazio - Spezia
İtalya Serie A
S Sport PlusBilyoner TV

19:30
Cercle Brugge - St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3Bilyoner TV

19:30
KAS Eupen - Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Dinamo Kiev - FC Kolos
Ukrayna Premier Ligi
Dinamo TV Youtube

19:45
Cambuur - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:55
Lokomotiv Zagreb - ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Bastia - Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Guingamp - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Nancy - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Niort - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Pau - JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Quevilly Rouen - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Rodez - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Sochaux - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Porto - Arouca
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

20:00
Sparta Prag - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30
Leganes - Ibiza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30
Real Oviedo - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30
Elche - Sevilla
İspanya La Liga
Spor SmartCBC SportSmart Spor HDBilyoner TV

20:30
Real Sociedad - Levante
İspanya La Liga
Smart Spor 2Spor Smart 2Bilyoner TV

20:30
BATE Borisov - Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
G.A. Eagles - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
PSV - Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Rapid Bükreş - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00
Brann - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Gornik Zabrze - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:00
Rapid Wien 2 - Aus Lustenau
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Cajamarca - Alianza Huanuco
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Maribor - Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Schalke 04 - F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3Tivibu Spor 4Bilyoner TV

21:30
Perugia - Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:30
Sion - Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Hatayspor - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

21:45
Beşiktaş - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

21:45
Menemenspor - Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
TRT TürkBein Sports Max 2

21:45
Bursaspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

21:45
Fiorentina - Torino
İtalya Serie A
S Sport PlusBilyoner TV

21:45
Juventus - Empoli
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

21:45
St.Gilloise - Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Westerlo - Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:00
Marsilya - St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4Bilyoner TV

22:00
Sibenik - Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Willem II - Zwolle
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Palestino - Universidad Catolica
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:00
Peterborough - WBA
İngiltere Championship
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

22:15
Valur - Stjarnan
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

22:30
Atlanta United - Nashville
MLS
Bilyoner TV

22:30
Famalicao - Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport PlusBilyoner TV

23:00
Ponferradina - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

23:00
Real Betis - Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor SmartCBC SportSmart Spor HDBilyoner TV

23:00
Sport Recife - Chapecoense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
U. Deportes - AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@