26 Mayıs Çarşamba bugünkü maçlar, futbol seyircileri için tv kanalları tarafından ekranlara getiriliyor. Paslar, çalımlar, goller, kurtarışlar, driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını izlemek isteyenler bugünkü maçlar için tv başına geçiyor...  Bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri haberimizde...

Yeşil sahalardan evlerimize yansıyan futbol... Milyonlarcasını peşinden sürükleyen futbol kulüpleri... İtalya Serie A'dan İngiltere Premier Lig'e, Almanya Bundesliga'dan, İspanya La Liga'ya, Fransa Ligue One'dan Hollanda Eredivisie'ye kadar ve tabiki ülkemizden günün maçları futbol izleyicilerini bekliyor...

26 Mayıs Çarşamba bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

01:15
River Plate - Fluminense
Copa Libertadores
Bilyoner TV

01:15
Santa Fe - Junior
Copa Libertadores
Bilyoner TV

01:15
Newell's Old Boys - Atletico GO
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

01:15
Palestino - Libertad
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:30
Atletico Mineiro - La Guaira
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Cerro Porteno - America Cali
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Racing Club - Rentistas
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Sao Paulo - Sporting Cristal
Copa Libertadores
Bilyoner TV

03:30
Emelec - Talleres Cordoba
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

03:30
Tolima - Bragantino
Copa Sudamericana
Bilyoner TV

12:05
WS Wanderers - Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bein Sports 4

13:00
Hiroshima - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kashima Antlers - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Kashiwa Reysol - Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Nagoya - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Oita - Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Sapporo - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shimizu S Pulse - Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Yokohama FC - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

18:00
Tammeka - Kalju
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:00
Kuressaare - Levadia
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

19:30
Köln - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus

20:00
Sandnes - Ull Kisa
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Sogndal - Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Altınordu - Altay
Spor Toto 1. Lig Play-Off Final
TRT Spor, Bein Sports 2

20:00
Narva - Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

20:00
Esbjerg - Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Silkeborg - Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Viborg - Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Villarreal - Manchester Utd
UEFA Avrupa Ligi Final
beIN Sports Haber, Bein Sports 1, CBC Sport