26 Haziran Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

26 Haziran Cumartesi bugünkü maçlar sorusunun yanıtını alarak tv karşısına geçmek isteyenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte bugünkü maçlar, günün maçları...

DİĞER HABERLER 26.06.2021 - 00:29 26.06.2021 - 00:36 Kartal Bakışı

26 Haziran Cumartesi bugünkü maçlar, futbol izleyicileri için tvlerden yayınlanıyor. Paslar, çalımlar, goller, kurtarışlar, driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek isteyenler bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol... Milyonları peşinden sürükleyen futbol heyecanı... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyinde Copa Amerika, Euro 2020'den nefes kesen müsabakalar futbol sevdalılarının takibinde...

26 Haziran Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçları yayın bilgileri...

01:00
Brasil de Pelotas - Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Guarani - Coritiba
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

02:00
Pittsburgh RH - New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Miami FC - Orlando City
MLS
Bilyoner TV

03:30
Operario - Confianca
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:30
Vila Nova - Goias
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:30
Rio Grande - FC Tulsa
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:00
Colorado Springs - New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:30
Las Vegas Lights - San Diego Loyal
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:15
Clarence Zebras - Devonport
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

08:00
Eastern Lions - St.Albans
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

08:00
V Varen Nagasaki - Iwata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:30
Campbelltown City - Adelaide Raiders
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
Cumberland Utd - Sturt Lions
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
NE Metrostars - Adelaide Olympic
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
South Adelaide - Adelaide City
Avustralya NPL Güney Avustralya
Bilyoner TV

08:30
Sutherland - Sydney U21
Avustralya NPL NSW
Bilyoner TV

09:00
Blaublitz - Sagamihara
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:30
Glenorchy Knights - Riverside Olympic
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

09:30
Launceston - Olympia Warriors
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

10:00
Seongnam - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Viktoria Plzen - Spartak Trnava
Hazırlık Maçı
Viktoria Plzen Youtube

11:00
Fujieda MYFC - Tegevajaro Miyazaki
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

11:00
Grulla Morioka - YSCC
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

11:30
Gold Coast - Queensland Lions
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

11:30
Kingborough Lions - South Hobart
Avustralya NPL Tasmania
Bilyoner TV

12:00
Albirex Niigata - Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Verdy - Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Kamatamare - Kumamoto
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

12:00
Toyama - Imabari
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

12:00
South Melbourne - Altona Magic
Avustralya NPL Victoria
Bilyoner TV

12:30
Magpies Crusaders - Brisbane Strikers
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

12:30
Redlands - Moreton Bay Utd
Avustralya NPL Queensland
Bilyoner TV

12:30
Kyoto - Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

12:30
Ryukyu - Yamaga
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Levadia - Kuressaare
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

13:00
Kitakyushu - Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Yamagata - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

13:00
Tottori - Fukushima
Japonya J3 Ligi
Bilyoner TV

13:30
Feyenoord - KAA Gent
Hazırlık Maçı
Feyenoord Youtube

15:00
Dainava Alytus - Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00
SC 08 Schiefbahn - F.Düsseldorf
Hazırlık Maçı
Fortuna Düsseldorf Youtube

16:00
Raufoss - Ham Kam
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:45
Smorgon - Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Kauno Zalgiris - FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:45
Slavia Mozyr - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:00
Galler - Danimarka
UEFA Euro 2020 Son 16
TRT 1

20:45
Shakhtyor Soligorsk - Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:30
Almagro - All Boys
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Almirante Brown - Agropecuario
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Atletico Rafaela - Independiente Rivadavia
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Atletico Atlanta - Alvarado
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Belgrano - Temperley
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Brown Adrogue - Instituto AC
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Mitre Santia - Estudiantes
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Chacarita Juniors - CA Tigre
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Def. de Belgrano - Deportivo Moron
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Deportivo Riestra - Estudiantes Rio Cuarto
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Guillermo Brown - Barracas Central
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Nueva Chicago - Quilmes
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
SM Tucuman - Deportivo Maipu
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
San Martin - Gimnasia Jujuy
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
San Telmo - Ferro Carril Oeste
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Deportivo Santamarina - Club A. Guemes
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:30
Villa Dalmine - Tristan Suarez
Arjantin Primera Nacional
Bilyoner TV

21:45
Sligo Rovers - Bohemians
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
İtalya - Avusturya
UEFA Euro 2020 Son 16
TRT 1

22:30
Sampaio Correa - Botafogo SP
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@